Суд інтенсивно працює

Адмін порушення

Протягом першої половини січня 2019 року, не зважаючи на численні святкові і вихідні дні, Куп’янський міськ-районний суд розглянув величезну кількість цивільних, адміністративних та кримінальних справ.

Кількох порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Насильство над власною дружиною

9 січня помічник машиніста локомотивного депо скоїв насильство психологічного характеру відносно своєї дружини, вчинивши вдома сімейну сварку. Він висловлювався на її адресу лайкою і погрожував фізичною розправою.

У судовому засіданні свою провину у вчиненні даного адміністративного правопорушення визнав.

Суд постановив накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 170 грн. на користь держави.  А ще з нього стягнено судовий збір у розмірі 384,20 грн.

 Продавали рибу від браконьєрів

Дві справи було розглянути за матеріалами, наданими управлінням державного агентства рибного господарства щодо торгівлі на базарі рибою без відповідних документів.

Одна жіночка на Вузловському базарі продавала 4 коропи і 7 щук, загальною вагою 15 кг.

А інша, на Ківшарівському базарі – 4 щук загальною вагою 9,5 кг.

Обох притягнуто до адміністративної відповідальності та з кожної стягнуто штраф на користь держави в розмірі по 510 грн. без конфіскації. А ще ці продавці риби заплатять в дохід держави судовий збір  по 352,40 грн

П’яний за кермом

Уродженець села Миколаївка 22 грудня о 02 год. 20 хв. в селі Глушківка чомусь їздив по вулиці Миру з ознаками алкогольного сп’яніння, а саме, як написано в протоколі – з запахом алкоголю з ротової порожнини та з почервонінням очей.

Потім огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку проводився у Куп’янській ЦМЛ.

В судовому засіданні нічний порушник свою провину визнав і просив суд суворо його не карати.

Суд визнав водія винним, і наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 10 200 грн. на користь держави. І позбавив його права керування транспортними засобами на один рік. А ще з нього стягнено в дохід держави судовий збір в сумі 384, 20 грн

 

Be the first to comment on "Суд інтенсивно працює"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*