Перевізники – школярам

Маршрутка

Минулого 2018 року куп’янські перевізники отримали від держави компенсацію за перевезення пасажирів-пільговиків у розмірі 1 млн. 800 тис. гривень. На 2019 рік в бюджеті заплановано виплатити їм 2 млн. грн.

Це компенсація за перевезення тих верств населення, які отримують відповідні пільги від держави.

Школярі до цієї категорії не належать.

Та зважаючи на те, що Куп’янськ це місто з досить великими відстанями і школярам далеко їздити до шкіл, різних гуртків та секцій, перевізники багато років постійно йшли на те, щоб перевозити дітей безкоштовно, або за пільговими цінами.

Але з початком нинішнього навчального року, ніяких пільг не було.

І ось 22 січня було підписано «меморандум» між нинішньою міською владою і трьома перевізниками про те, що з 1 лютого до 1 червня 2019 року ті перевізники зобов’язались:

–  Безкоштовно перевозити учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів за наявності відповідних підтверджуючих документів.

– Таке перевезення школярів молодших класів буде здійснюватись лише у навчальні дні (понеділок-п’ятниця) з 07.00 год. до 16.00, крім днів канікул, святкових та інших днів, визначених як неробочі.

– Всі старші учні будуть сплачувати повну вартість проїзду, згідно існуючого тарифу.

Цих пільг не буде  для дітей-пасажирів маршрутів: №7  Промбуд-3 – Західна-1; № 17  Хлібзавод – вул.Вільхова, № 24  вул.Довгалівська – вул.Лесі Українки. Там всі мають платити за проїзд.

За даними укравління економіки, наразі в Куп’янських школах, гімназіях та НВК  у 1-4 класах навчається майже 570 дітей. З них маршрутками для переїзду до школи користується лише близько 270 учнів.

1 Comment on "Перевізники – школярам"

  1. Купянск это другое государство,и живут мм судя по всему “состоятельные люди”.Цены на коммуналку и проезд по городу выше харьковских. Льготный проезд отменили(руководство посовещалось и решило)для категорий граждан которым по ЗаконуУкраины должны быть льготы.Человек со ll группой инвалидности имеет право по городу в городском транспорте ездить БЕСПЛАТНО.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*