Не кийком, то палицею?

Дишло

Я вже використовував цю карикатуру в своїх публікаціях, але вона так точно характеризує відношення наших місцевих “керівників” до закону, що дозволяю собі це повторення.

Сьогодні зранку, ще до початку сесії, Куп’янській міській раді було повторно вручено рішення Харківського окружного адміністративного суду  про визнання протиправним звільнення Світлани Пасічник з посади начальника міського відділу освіти та вимогою негайного поновлення її на роботі і виплати їй коштів за вимушений прогул.

За невиконання цього рішення секретар ради, як виконуючий обов’язки міського голови, підпадає під кримінальну відповідальність.

Звісно, що сесія – то святе, тому лише по її закінченні Говоров запросив до себе Світлану Пасічник і знову запитав, що будемо робити? На що отримав відповідь, що будемо діяти по закону.

Тоді секретар ради повідомив, що він підписав два розпорядження: одним він поновлює Пасічник на роботі, а іншим відсторонює її від здійснення повноважень. Як він сказав, що відсторонює її на два місяці за наполяганням слідчого, у зв’язку з порушенням кримінального провадження.

Коли ми в поліції звернулися з відповідним запитанням до самого слідчого Олександра Редька, він сказав:

«А я тут при чому, що Вас відсторонили? Я Вас не відсторонював від посади. Відсторонити можна тільки підозрюваного чи обвинуваченого. Вам повідомлення про підозру було? Не було! І судового рішення про відсторонення теж не було.

І я не міг просити секретаря ради, тим більше наполягати на подібному, бо у мене немає таких повноважень!

Було звернення секретаря ради про те, що було виявлено правопорушення у вашій діяльності. Ми зобов’язані внести цю заяву до Єдиного реєстру, що й було зроблено. Далі буде проведена документальна перевірка, яка має спростувати чи підтвердити факти викладені у звернені секретаря.

Порушення на його думку допущені в списанні паливно-мастильних матеріалів. І списання їх без підтверджуючих документів, тобто, немає наказів про якісь відрядження, на які списувалося пальне. Це вони вважають незаконними витратами.

Ось ці факти й будуть перевірятися в ході перевірки».

Отже про «вимогу слідчого» Говоров сказав неправду, мабуть щоб продовжувати здійснювати моральний тиск на Пасічник.

Інший нонсенс розпорядження Говорова – це поновлення на посаді Світлани Пасічник без звільнення з тієї посади нещодавно призначеної Світлани Чуб.

Власне Чуб сьогодні мала виступати на сесії і була в міській раді, але після появи рішення суду, вона раптово захворіла, і наразі знаходиться на лікарняному.

Подібні викрутаси Говорова демонструють не лише його нехтування долею і здоров’ям обох Світлан. В результаті його незаконних дій відділ освіти вже кілька тижнів лихоманить, адже вирішується доля не лише Світлани Пасічник і колишнього директора гімназії №1, а й багатьох працівників всіх закладів освіти міста.

А що було на сесії – то вже читайте у наступному матеріалі. Завтра.

1 Comment on "Не кийком, то палицею?"

  1. Вольный слушатель | 26/01/2019 at 4:10 pm | Відповіcти

    Вот и показывает пан Говоров себя во всей красе! Плевать ему на законы Украины, судебную систему с судьями вместе. Гнать таких законников надо и не подпускать к власти на пушечный выстрел! А интереснее всего будет посмотреть как депутаты отреагируют на его фортели.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*