Сесія і боротьба міської влади з прозорістю своїх дій

головна

25 січня  відбулася чергова сесія міської ради, яка розпочалася зі спічу Валерія Говорова про те, що інтенсивне прибирання снігу на міському майдані потрібне для створення посадочного майданчика, щоб міг сісти гвинтокрил чи то санітарної авіації, чи то МНС, який мав відвезти нашу важко хвору землячку до Харкова. І закликав присутніх депутатів особисто відгукнутися та надати їй допомогу.

Гвинтокрил прилетів до Куп’янська, але на підготований майданчик не сідав.
3fb6d9024c5e3d31c91f375b58f6c20e.jpg
Як згодом повідомив мені директор територіального медичного об’єднання Євген Сінько, лікарі прийняли рішення, що стан хворої не дозволяє транспортувати її навіть від лікарні до посадочного майданчика.

А хто літав на таких машинах, знає, як там всередині салону сильно трясе.

Одже сподіваємось тепер лише на майстерність лікарів і силу молодого організму жінки.

 То не я, то юридичний відділ!

На сесії розглядалося майже 40 питань. Більше десятка з них було проголосовано оптом. Депутати задали кілька незручних питань секретарю ради, але він ухилявся від конкретних відповідей, ховаючи суть в вітіюватих оборотах.

Зокрема Ольга Івлєва задала питання чому й досі є великою тайною його розпорядження про штатний розпис відділу освіти? І чому штат освіти не затверджується на сесії, як це робиться з іншими відділами і управліннями?

Ось що Говоров відповів.

Напівправда про перевізників

Театралізовану сценку було розіграно секретарем ради і депутаткою Кобелєвою під час відповіді про пільгове перевезення школярів. Говоров розповів про якийсь меморандум, який заставили підписати трьох перевізників про безкоштовний проїзд учнів 1-4 класів. І тут Кобелєва почала з місця викрикувати: А хто ж той четвертий, який нібито відмовився возити дітей?!

Говоров трішки театрально пом’явся але сказав, що це Олександр Гіренко.

І ні слова про те, що Гіренко не відмовився возити дітей безкоштовно, він лише відмовився підписувати з владою міста так званий меморандум.

Бо той документ виявився однобоким, і у ньому немає нічого про зобовязання та відповідальність влади.

 То не я, то поліція!

Закінчилася сесія, як завжди питанням «Різне». І як завжди з трибуни виступала Валентина Чернявська. Вона кілька разів і до цього подавала репліки з зали, чим викликала пожвавлення присутніх у залі поліцейських, які підбігали до активістки і хотіли її вгамувати.

d16b66e055f5b9ed020eb6b3d964ebf0.jpg

Вона попросила мене записати її виступ з трибуни. Я записав. Ось частина її виступу:

Говоров теж попросив мене :) записати його відповідь Чернявській. Я і це ззаписав.

Одразу скажу, що ні Валентина Чернявська, ні поліцейські під час свого бурхливого спілкування – не постраждали. Просто з обох боків поруч з активісткою сіли двоє поліцейських, а ще двоє позаду.

Лишилося лише обурення від дій переляканої людьми остапчукової команди, яка ховається то за тітушками, то за поліцією.

Коли я виключив камеру, Говоров висловив ідею бюрократичної боротьби з виступами виборців на сесії міської ради. Він пропонує запустити всіх бажаючих по колу: мовляв нехай спочатку виступають на відповідних комісіях, або в управліннях і лише після цього дозволити їм виступати на сесії.

85c5decfd081dd240a34d26c6a6cd037.jpg

Be the first to comment on "Сесія і боротьба міської влади з прозорістю своїх дій"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*