Штрафи за невивезене та за наліплене на паркани сміття

DSC06486

Сьогодні на засіданні міської адмінкомісії було розглянуто два протоколи, складені працівниками Управління ЖКГ за порушення Правил благоустрою міста.

Ми вже були винуваті, тепер твоя черга

Перший протокол стосувався несвоєчасного вивезення сміття з контейнерів на вулицях Ананьїна, Усіковська, Сковороди і Загреблянській.  Як пояснив  головний механік компанії Коменерго, на тих вулицях кілька днів сміття не вивозилось у зв’язку з поганими погодними умовами і поломкою машин.

Найцікавіше в цій історії те, що головний механік, як він пояснив членам комісії, працює на цій посаді перший місяць! І, як виявилося, саме його офіційно призначили відповідальним за вивіз сміття. Не керівника або головного інженера, а новоспеченого головного механіка. І саме на нього за законом, як на відповідального за цю функцію особу, було складено протокол.

Власне кожна фірма сама вирішує хто у них за що відповідає.

Але як тут не згадати, що минулого року за подібне порушення і керівника, і головного інженера Коменерго вже було покарано штрафом по 1700 грн кожного. А при повторному порушенні з боку тих самих осіб, штраф для кожного вже б становив 3400 грн.

Тому тепер за вивезення сміття в компанії офіційно відповідає вже третя особа. Рішенням комісії тепер саме головний механік має сплатити штраф в розмірі 850 грн.

І цілком вірогідно, що слідом за головним механіком, надалі відповідальним за цю роботу буде призначений ще хтось інший. Потім ще… І так по колу.

Лабораторія краси проти краси міста

Друге порушення вже просто стало бідою для зовнішності міста.

Йдеться про фірми та приватних підприємців, які обліплюють своїми рекламами все місто.

Так у грудні одна нова перукарня, настирливо пропонувала свої послуги папірцями на багатьох стовпах, парканах і будівлях. Ось два з багатьох фото, доданих до протоколу

DSC_0136 DSC_0137

Винуватиця цього порушення тепер має заплатити штраф 1360 грн.

Попередження всім “агітаторам”

Адмінкомісія з приводу рекламного сміття налаштована агресивно, особливо напередодні початку роботи числених виборчіх штабів, коли заробітчани-агітатори теж часто ліплять “своїх” кандидатів не на визначених дошках, а де заманеться і цим самим порушують Правила благоустрою міста.

Під час передвиборчої компанії всі інспектори обіцяють карати порушників і керівників штабів нещадно.

За подібне хамство фізичних осіб буде оштрафовано на суму від 340 до 1360 грн, а юридичних – від 850 до 1700 грн.

Be the first to comment on "Штрафи за невивезене та за наліплене на паркани сміття"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*