Знайомтесь – новий керівник водоканалу

Грицив

Ми вже повідомляли, що в Куп’янську замість “Комсервісу” знову створено підприємство зі зрозумілою всім назвою “Куп’янський водоканал”.
Наразі до цього підприємства з “Комсервісу” переведено лише абонентський відділ, але згодом туди перейдуть всі працівники.

З 1 лютого 2019 року директором “Куп’янського водоканалу” призначено 37-річного Тарас Грицива.

У нього вища освіта, він закінчив Харківський університет міського господарства за фахом Теплогазопостачання та вентиляція. Працював в “Комсервісі” керівником дільниці очисних споруд, потім головним інженером.

На першому етапі роботи, одним з головних завдань підприємства Тарас Грицив вважає просвітницьку роботу зі споживачами, адже крім великої заборгованності абонентів існує і дошкульна проблема крадіжок води.

Така ситуація напряму впливає на підвищення тарифів. Чим більше люди крадуть – тим швидще підіймаються тарифи.

Саме тому працівники підприємства наразі встановлюють на лічильники  споживачів спеціальні магнітні стрічки, які не дозволяють ” умільцям” махлювати з показниками.

Крім того, продовжуються судові справи проти найнахабніших боржників. Зокрема новий директор “Куп’янського водоканалу” розповів про двох мешканців будинку №26 селища Ківшарівка, які крім дорогих машин та катерів мають ще й борг за користування водою та каналізацією на суму 54 000 гривень! Вони роками не платять за воду.

Є в нашому місті навіть деякі нахабні судді, які теж не платять!

На питання про великі втрати води від поривів водогонів, Тарас Михайлович відповів, що великі пориви бувають не часто і в основному на ділянках, де дуже старі труби. І підприємство буде оперативно реагувати на всі аварійні ситуації.

У “Куп’янського водоканалу” є плани ремонту та заміни водогонів, технічного переоснащення  обладнання і ми домовились, що директор поділиться тими планами з куп’янчанами у інтерв’ю на початку весни.

 

 

Be the first to comment on "Знайомтесь – новий керівник водоканалу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*