Приємні новини боксу

Бурлак

Чемпіон і срібний призер чемпіонату України

Минулого тижня в Харкові пройшов Чемпіонат України з боксу серед жінок в категоріях еліта, молодь, юніорки та дівчата.

Учениця 7 класу НВК №7 міста Куп’янська Анастасія Бурлак, вихованка тренера Андрія Новікова, знову стала чемпіоном України серед юніорок у ваговій категорії до 36 кг!

У півфіналі Настя у першому раунді нокаутувала Владиславу Третяк з Чергігова.

А у фіналі теж у першому раунді і теж нокаутом перемогла Софію Швець, спортсменку з команди Волинської області.

І вже традиційно, харківський суддя-коментатор при нагородженні нашої чарівної куп’янчанки чомусь оголосив, що вона з міста Харкова…

Анастасія Бурлак

Напруженішою була турнірна доля Олександри Манько, учениці 8 класу гімназії №3, вихованки тренера Ігоря Мартинова, яка виступала у ваговій категорії до 45 кг.

Їй довелося провести три боя. Спочатку вона за явною перевагою  перемогла Олену Портянченко з Донецької області.

Потім у півфіналі вже у першому раунді наша землячка не дала жодного шансу Владиславі Солов’яновій з Черкаської області.

А у фіналі Саша знову, як і минулого чемпіонату, потрапила на спортсменку зі збірної України одесситку Валерію Тельпис. Напружений трираундовий бій знову виграла титулована одесситка. А Олександра Манько вдруге стала срібною призеркою чемпіонату України.

Саша Манько

Фінальний бій і перемогу нашої чемпіонки Анастасії Бурлак можна подивитися просто на початку цього відео. А фінальний бій Олександри Манько можна дивитися з 17 хвилини 20 секунди запису.

Чоловічій бокс.

Є привід для гордості і за наших боксерів чоловікі. Одразу два вихованця Ігоря Мартинова наразі входять до збірних команд України.

В національну збірну України серед дорослих, у ваговій категорії 56 кг. потрапив Станіслав Паляничка, нині студент академії фізичної культури.

А Іван Демченко увійшов до складу молодіжної збірної України до 21 року. Він виступає у ваговій категорії 91 кг.

Be the first to comment on "Приємні новини боксу"