В Куп’янську порушують закон

zakon_ukrajini_pro_okhoronu_ditinstva_2

Днями мені зателефонували представники багатодітних сімей міста, які обурені тим, що вже 6 місяців в Куп’янську порушуються їх права щодо безкоштовного проїзду дітей в автобусах  міських маршрутів.

Сесією міської ради затверджено Програму пільгового перевезення, яка передбачає відшкодування перевізникам витрат, у тому числі і за цю пільгову категорію.

Але на перевезення всіх пільговиків з міського бюджету передбачається витратити трішки більше 2 млн. грн.

Яким чином міськими фінансистами було розраховано саме цю суму – невідомо, адже її явно недостатньо, щоб задовільнити всі вимоги.

А чому постраждали саме діти з багатодітних сімей – не зрозуміло.

Кілька активістів вирішили боротися зі свавіллям міських чиновників і вони мають намір звернутися до суду.

А почали вони з листа на ім’я Валерія Говорова, яке підписано багатьма представниками багатодітних сімей.

В.о. Купянського міського голови
Говорову В.С.

 

СКАРГА

Ми, що нижче підписалися, багатодітні сім’ї Куп’янська та Куп’янського району Харківської області звертаємо Вашу увагу, як в.п. міського голови м. Куп’янська на кричуще порушення ЗаконуУкраїни  «Про охорону дитинства»,  де встановлені такі пільги для багатодітних сімей  (ч. 3 ст.13): безоплатний проїзд всіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних…

Повідомляємо Вам, як головному представникові виконавчої влади м. Куп’янська, що в нашому місті, вже протягом 6 місяців порушуються права наших дітей, яким не дають можливість безкоштовно пересуватись міським маршрутним пасажирським транспортом. Перевізники відмовляються перевозити наших дітей до шкіл, позашкільних закладів освіти та інших закладів.

Ми вимагаємо від Вас та ваших підлеглих відновити виконання Закону України «Про охорону дитинства» в м. Купянську та вирішити проблему виконання пільг на безкоштовне перевезення дітей.

Доводимо до Вашого відома, що наші діти неодноразово скаржились на хамське відношення до них водіїв.

Водії постійно нагадують нашим дітям, що «вас багато розплодилось і ми із-за вас втрачаємо гроші», що «наші діти також їсти хочуть» і таке інше.

Нагадуємо Вам, що безкоштовний проїзд наших дітей не наша забаганка, а норма діючого Закону «Про охорону дитинства», який набув чинності з 1 січня 2010р. і виконувався до 11 вересня 2018р в нашому місті.

В усіх інших містах України, без виключень, діти з багатодітних сімей мають право на безкоштовний проїзд,  бо як сказано Господом у Святому Євангеліїї «Не можна забирати хліб у дітей та віддавати псам…», і ті гроші, які ми давали нашим дітям на булочку, тепер ідуть на оплату проїзду.

Також, що до аргументу, що всі перевізники м Куп’янська відносять себе до маршрутних таксі і ніби на них норми Закону України «Про охорону дитинства» не поширюються, нагадуємо норми закону «Про автомобільний транспорт»: в даному Законі немає терміну «маршрутне таксі», а терміном «таксі» визначається легковий автомобіль, обладнаний розпізнавальним ліхтарем оранжевого кольору, діючим таксометром, сигнальним ліхтарем із зеленим та червоним світлом і який має нанесені композиції з квадратів, розташованих у шаховому порядку. Тобто «маршрутне таксі» ніяк не підпадає під категорію таксі.

При всій нашій повазі до Вашої особи, заявляємо, якщо Вами не будуть прийняті міри по відновленню Закону України «Про охорону дитинства» в частині безкоштовного проїзду дітей з багатодітних сімей, ми змушені будемо відстоювати свої права в суді.

Підписи додаються

1 Comment on "В Куп’янську порушують закон"

  1. Вольный слушатель | 08/02/2019 at 4:01 pm | Відповіcти

    Рыба гниёт с головы. Если глава города ищет лазейки не выполнять закон, то окружающие внимательно за ним наблюдают и делают то же самое. Голове не до вас, плебеи, он решает важные государственные дела.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*