Начальник міського відділу освіти вийшла на роботу

DSC08446

Як повідомила нам начальник міського відділу освіти Світлана Пасічник, вона сьогодні вийшла з лікарні і приступила до виконання своїх повноважень.

Ще 31 січня вона направила офіційний запит виконуючому обов’язки міського голови Валерію Говорову з вимогою надати роз’яснення і всі офіційні документи стосовно її відсторонення від роботи одразу після поновлення на посаді за рішенням суду.

У запиті поставлено такі питання:

– Коли і на якій підставі було прийнято рішення про службове розслідування?

– Що є предметом розслідування?

– Коли починається і коли закінчується розслідування?

– Хто очолює і хто входить до комісії з розслідування?

– Що має і чого не має робити відсторонена особа під час відсторонення?

– Яким чином буде нараховуватися їй заробітна плата?

Протягом 5 днів Говоров, за законом, повинен був надати письмову відповідь, але не зробив цього.

Сьогодні Світлана Пасічник зайшла разом з комісією до службового кабінету начальника відділу освіти.Там було складено акт опису того, що знаходиться в кабінеті.

Потім Пасічник направила повідомлення Говорову і в обласний департамент освіти і науки, що вона, як начальник відділу, приступила до роботи.

Свій лікарняний лист вона здала до бухгалтерії відділу.

В цей час Світлана Чуб, яка й досі є особою з невизначеним на сьогодні статусом, зателефонувала до відділу освіти і вимагала від заступника начальника викликати поліцію, бо відкрито “її особистий кабінет”.

Дуже схоже що Говоров і компанія намагаються затягти прийняття рішення і про звільнення Чуб, і про проведення перевірки в освіті.

Адже вони знають з повідомлення Пасічник, що вона з 14 по 28 лютого має бути в Харкові для складання державного іспиту і захисту магістрської роботи в  Харківському інституті державного управляння аідповідної академії при Президенті України.

Таке затягування їм потрібно, щоб якось хитро викрутитись з тупіка, у який вони самі себе загнали.

До речі, магістрська робота Світлани Пасічник називається “Стратегічний план розвитку міста, як інструмент підвищення ефективності його управлінням” і написана вона на прикладі міста Куп’янська

Be the first to comment on "Начальник міського відділу освіти вийшла на роботу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*