Отець Леонід. Частина третя – створення парафії

Головнаааа

90-роки минулого сторіччя були дуже буремними не лише розвалом СРСР, а й розвалом канонів 70-річної комуністичної ідеології.

Багато людей просто розгубилися від свіжого повітря відкритої інформації, від відкриття бридкого нелюдського нутра багатьох комуністичних ідолів.

Це стосувалося і відношення людей до релігії. Адже зовсім недавно народу вбивали в голову, що Бога немає! І ось раптом майже всі лідери країни після розвалу компартії ставали набожними!

Але навіть у своїй вірі вони залишилися нетерпимими до тих, кого не розуміли і не хотіли розуміти.

Коли всі проти

Через що прийшлося пройти отцю Леоніду Даниленку під час створення першої української релігійної громади Куп’янська у цій частині інтерв’ю

 

Як вдалося будувати без грошей?

Коли нарешті вибрики влади закінчилися, потрібно було будувати храм. Починав Отець Леонід все робити власноруч. І лише за неочікуваної допомоги небайдужих меценатів діло пішло, але грошові негаразди всієї країни відгукнулися і на будівництві такого маленького храму.

Храм є. А будівництво триває…

Про сьогоднішнє життя Свято-Духівської парафії отець Леонід Даниленко встиг розповісти зовсім мало, бо підходив час вечірньої служби.

Розповідь лишається незавершеною, адже отець Леонід ще дуже хотів встигнути показати нам, що вже зроблено на будівництві дзвінниці.

А ще ми узнали, що у храма немає грошей, щоб купити для дзвінниці справжні литі з бронзи дзвони, адже коштують вони занадто дорого.

Тому він хоче зробити дзвони з балонів для кисню, або стислого повітря. Лише ці балони, коли їх вірно обрізати, звучатимуть досить пристойно.

Отже, якщо у когось є така можливість – допоможіть цьому маленькому, але такому затишному і охайному українському храму.

Be the first to comment on "Отець Леонід. Частина третя – створення парафії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*