Фарс для чиновників і трагедія для долі людей

134758_yandex

У 1745 році італійський драматург Карло Ґольдоні написав комічну історію дрібного пройдисвіта Труффальдіно з міста Бергамо, який зміг кілька днів бути слугою двох панів.
Комедію «Слуга двом панам» й досі люблять. По ній ставлять театральні постановки і знімають кіно у багатьох країнах світу.

Три керівники

Але навіть Карло Ґольдоні не зміг би уявити, яким фарсом та навіть драмою через 274 роки обернеться сюжет в Куп’янську, коли кількасот працівників відділу освіти стануть заручниками міських чиновників, що створили ситуацію, коли у тому відділі є одразу три керівники!

Наразі, коли вірити різним розпорядженням Валерія Говорова, керівником міського відділу освіти є:

1. Світлана Пасічник. Ось розпорядження про її навчальну відпустку від 11 лютого 2019 року.

DSC_0157 - копия

2.Світлана Чуб. Ось “спортивне” розпорядження теж від 11 лютого 2019 року з якого видно, що саме Чуб є очільником відділу освіти

Безымянный1

 

3. Тетяна Шовкопляс. Розпорядженням від 12 лютого 2019 року саме на неї покладено виконання обов’язків начальника відділу освіти.

DSC_0136 (2)

Театр не комедії, а абсурду

По Світлані Пасічник є постанова суду, за якою її поновлено на посаді начальника, але одночасно іншим розпорядженням відсторонено від посади на час службової перевірки. Як їй будуть платити заробітну плату, навчальниу відпустку і сплачувати по лікарняному листку – не зрозуміло.

Єдиний документ з цього приводу Говоров видав 12 лютого. Це досить суперечливе розпорядження про позбавлення Пасічник грошової надбавки за догану, яку їй ще у липні минулого року (!) за надуманого приводу приліпив колишній т.в.о. Занік.

Звісно моральний тиск на Пасічник буде продовжуватися і під час її навчальної відпустки, і щонайменше ще до 23 березня, доки йтиме службове розслідування.

Цікаво, що ще 9 лютого виписали з лікарні і Світлану Чуб. Але подальша її доля теж невідома. Адже розпорядження про її звільнення ще не оприлюднене.

Ну не може ж бути у відділі освіти одразу 2 керівники!

І Тетяна Шовкопляс, яка тягне на собі величезний шмат щоденної роботи теж має бути захищена від вибриків влади.

Вчителі не повинні бути слугами!

Ця ганебна ситуація може нарешті стати і каталізатором повстання гідності освітян, які нарешті мають згадати, що вони не слуги панам, скільки б їх не було і які посади вони б не займали!

Адже слуги з рабською душею можуть виховати тільки рабів.

Саме час з’явитися на сцені і профспілці працівників освіти, і контролюючим органам, які наглядають за додержанням законів про працю.

 

 

 

 

 

!

2 Comments on "Фарс для чиновників і трагедія для долі людей"

  1. Вольный слушатель | 13/02/2019 at 7:17 pm | Відповіcти

    И в цирк ходить не надо!

  2. “Саме час з’явитися на сцені і профспілці працівників освіти…” – “Все это было бы смешно, когда бы не было так грустно”

Leave a comment

Your email address will not be published.

*