Від футзалу – знову до футболу

Поле

Однією з справжніх прикмет весни є вихід футболістів зі спортзалів на стадіони. Юні футболісти, їх батьки та тренери куп’янської «Мрії UFC» почали розчистку від снігу газону зі штучним покриттям на стадіоні «Металург», адже в клубі вже йде підготовка команд до весняної частини першості Харківської області і чемпіонату України серед клубів ДЮФЛ.

Нагадаємо нашим читачам, що в обласному турнірі у нас грають команди 5 вікових категорій 2003 – 2007 років народження. У деяких категоріях клуб «Мрія UFC» заявлений на ці змагання навіть двома складами.

У чемпіонаті України ігри розпочнуться 14 квітня, коли у гості до «Мрії UFC» приїдуть команди Донецького вищого училища олімпійського резерву імені С.Бубки з міста Бахмута.

Втім зараз футболісти нашого клубу продовжують змагання і з футзалу. Зокрема «Мрія UFC» U-17 приймає участь в чемпіонаті міста серед дорослих. Це дуже хороша школа для підлітків, адже їм протистоять дорослі і відомі куп’янські футболісти, серед який більшість – це теж випускники «Мрії UFC».

Дуже важливим чинником добрих стосунків з іншими футбольним клубами є участь наших футболістів у різних турнірах. Це потрібно не лише для підвищення спортивного рівня дітей, а й добра нагоди нашим тренерам подивитися та запросити різні команди на свої традиційні Куп’янські турніри.

Зокрема днями одноденний турнір чотирьох команд 2008 року народження відбувся в спортивному комплексі міста Сєвєродонецька, на який організатори запросили і «Мрію UFC», яку тренує Олег Лаута. Наші хлопці впевнено перемогли команди з міста Сіверськ Донецької області і зі Сватового, що на Луганщині. І в останній грі зустрілися з господарями турніру. На нещодавньому зимовому турнірі в Ківшарівці наші програли цим сєвєродочанам, то ж, не зважаючи на втому, наші  хлопці були налаштовані на вдалий реванш і перемогли з рахунком 1:0. Гол забив Ярослав Жуков. Голкіпер нашої команди Микита Маліков був признаний кращім на турнірі, а Михайло Лаута, який у двох перших іграх забив 9 голів, став кращим бомбардиром.

Команди інших вікових категорій клубу наразі готуються до кількох подібних турнірів, які буде проведено протягом шкільних весняних канікул у різних містах України.

 Всеукраїнські змагання «Шкіряний м’яч» пройдуть у квітні-травні.

Кожного року футболісти «Мрії UFC» грають ще й за команди своїх загальноосвітніх шкіл в турнірі «Шкіряний м’яч». Обласна федерація футболу оприлюднила інформацію, що в сезоні 2018/19 років в цьому турнірі гратимуть команди чотирьох вікових категорій U-11, U-12, U-13 і U-14.

Наші футболісти зіграють відбірковий зональний турнір в Чугуєві, де їх суперниками будуть команди Чугуєва, Ізюму, Куп’янського, Чугуївського, Ізюмського,Дворічанського, Печенізького, Барвінківського, Борівського, Шевченківського, Вовчанського і Велико Бурлуцького районів.

Команди U-11 зіграють свій зональний турнір  6 квітня, U-12 – 20 квітня, U-13 – 13 квітня і U-14 – 27 квітня. А фінали в різних вікових групах пройдуть з 4 по 25 травня.

 

 

Be the first to comment on "Від футзалу – знову до футболу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*