Сесія за сценарієм чи “многоходовочка”?

Головна

Сесія міської ради 22 лютого була знаковою для команди, яку привів до нашого міста Остапчук. Не зважаючи на виверти  секретаря ради Говорова, вони зазнали поразки. Принаймні так це мало виглядати.

Все розпочалося ще до затвердження порядку денного, коли депутат Івлєва наполягала на включення в той порядок питання про недавнє подвійне перевищення Говоровим повноважень тимчасово виконуючого обов’язки міського голови.

Він одноособово затвердив новий штатний розпис міського відділу освіти, хоча це мала робити сесія міської ради.

А ще Говоров, своїм іншим розпорядженням, вирішив передати повноваження, які належать виключно міському голові або особі яка виконує повноваження міського голови. А саме – наказав укладати договори з земельних питань Марині Коцюрі, начальнику управління економіки.

Ще коли Говоров був не посадовою особою, а звичайним депутатом і керівником комісії теж по земельним питанням, він постійно відмовлявся підписувати протоколи засідань цієї комісії які сам вів.

І от знову.  Це тому, що саме за порушення законодавства із земельних питань існують великі покарання?

Звісно після жонглювання юридичними термінами з боку Говорова, більшість ради відмовилась вносити питання про скасування цих розпоряджень.

Але раптом та слухняна більшість перестала такою бути. Хоча мені здалося, що теж за чиїмось наказом.

Коли було винесено на голосування затвердження Сергія Овсяннікова на посаді заступника міського голови, це рішення провалили.

І одразу Говоров оголосив перерву, бо йому терміново знадобилося зателефонувати заступнику голови облдержадміністрації. Говоров пішов до свого кабінету і за 10 хвилин передав, що він запрошує туди і всіх депутатів.

Депутати пішли, а в залі лишився лише один, який про щось розмовляв з Овсянніковим і близько трьох десятків присутніх.

Через 20 хвилин раптом повернулося лише кілька депутатів і повідомили, що Говоров витурив їх з кабінету мера. Він сказав, що просить залишитися там тільки тих, хто голосував «за».

Не сьогодні за Овсяннікова, а колись, таємним (!) голосуванням за обрання самого Говорова секретарем ради.

Виглядало це теж якось театрально, мабуть щоб склалася яскрава картинка, ніби Говоров «вговоряв» свою слухняну більшість таки підтримати Овсяннікова.

Ще хвилин за 20 всі повернулися до зали і сесія продовжилася.

Втім до призначення заступника міського голови більше не поверталися.

Але вже через кілька питань заготовані рішення ради дивно почали «шкопиртати», хоча більшість серед депутатів і була за «остапчуківцями». Роздивитися на екрані голосувальної системи хто і як саме голосував було неможливо, бо налаштування цієї картинки встановлено так, що вона показується всього 1 секунду і зникає.

Зокрема, спочатку відмовились погодити якийсь трьохсторонній договір про надання послуг з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP).

Потім відмовили Говорову  у проханні задовільнити січневу згоду Світлани Чуб на передачу в Територіальне медичне об’єднання єдиного в міському відділі освіти автобуса, який використовується для організації перевезення дітей на олімпіади, конкурси, змагання та екскурсії.

Далі:

– не затвердили зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2019 рік;

– не затвердили Статут нового комунального підприємства “КОМУНАЛЬНИК”;

– не затвердили Статут теж нового комунального підприємства  «ЕКО-СЕРВІС».

А оскільки ці три питання тісно пов’язані з грошима, а саме з внесенням змін до міського бюджету на 2019 рік, то та ж доля спіткала і ті зміни.

Знову Говоров вимагав притягнути до відповідальності тих депутатів, хто посмів мати свою думку. І тричі ставив на голосування провалені питання. Але вони так і не пройшли. Хоча відчуття якоїсь театральної режисури дійства – залишилося.

Останнім актом став виступ людей у розділі «Різне», де й досі мають право виступати не лише депутати, а й виборці.

Це право стоїть поперек горла нинішній міській владі, адже люди з трибуни говорять про наболіле, і інколи у відповідних виразах на адресу і Остапчука, і міських чиновників та депутатів.

Остапчуківці вже висловлювали бажання загнати в жорсткі бюрократичні рамки великого кабінетного кола саме бажаючих виступати у тому «Різному». І схоже їм дуже потрібно було створити картинку, що в тому розділі найчастіше виступають « городские сумасшедшие».

Березнева сесія міської ради має пройти одразу після обласної, де будуть розглядати бюджетні вливання в різні проекти міст і сіл області.

P.S.

Сьогодні на сесії було всього двоє поліцейських і всього двоє «помічників» депутатів. Може теж згідно сценарію, заготованому “режисерами”?

Безымянный депутати

 

 

 

DSC_0155 DSC_0171 DSC_0183

 

 

 

 

 

 

1 Comment on "Сесія за сценарієм чи “многоходовочка”?"

  1. Александра | 23/02/2019 at 9:29 am | Відповіcти

    Прийняли зміни до Статуту “Комунальника”,не прийняли змін до статутів КП “Благоустрій міста” та “Еко-сервіс”

Leave a comment

Your email address will not be published.

*