Нові і старі обличчя у владі

Кадри

Серед куп’янських чиновників  з’являються нові люди.

20 лютого виконуючий повноваження міського голови Валерій Говоров затвердив рішення конкурсної комісії і призначив на вакантні посади трьох переможців конкурсу.

Найбільший портфель заступника начальника управління і одночасно начальника відділу житлово-комунального господарства УЖКГБ та КБ отримав Вячеслав Довгаль. Про нього відомо, що він раніше працював якимось керівником в житлово-комунальному господарстві селища Шевченкове.

В той самий відділ і того самого управління УЖКГБ та КБ на посаду провідного спеціаліста призначено Дмитра Кулика.

А в управління містобудування, архітектури та земельних відносин на посаду головного спеціаліста апарату  управління призначено Дмитра Михайлюка

Конкурсанта Костянтина Осику, який не став переможцем конкурсу, зараховано до кадрового резерву.

Ці люди, на відміну від заступників міського голови, здають іспити зі знання законодавства, державної мови і навичок роботи на комп’ютері.

А я не впевнений, що Мацегора, Козуб і провалений нещодавно кандидат Овсянніков змогли б ті іспити здати, особливо з ділової державної мови.

Але в комісіях з проведення конкурсів Мацегора і Козуб не просто сидять, а ще й головують.

Хто керуватиме “Комунальником”

22 лютого Говоров уклав контракт і призначив з 1 березня начальником комунального підприємства «Комунальник»  Валерія Кизима.

До цього той займався сімейним похоронним бізнесом, потім за три останні роки мав кілька різних посад в комунальних підприємствах остапчуківців. І саме за цей період його сім’я встигла побудувати досить велике похоронне бюро просто під вікнами житлового будинку у Ківшарівці.

Як депутат міської ради, Кизим був серед тих відродженців, хто провалив на останній сесії голосування за призначення Овсяннікова.

Він діяв так, як це постійно робить і Остапчук у Верховній раді: на сесії був, але під час розгляду питання про призначення ще одного заступника міського голови, просто не голосував.

І це досить дивно, адже він завжди беззаперечно підтримує лінію своїх “патронів” різного калібру. А може так і потрібно було тим “патронам”?

Голосування за овсяннікова

Банкрутувати підприємство буде за півставки 

Зрозумілим є досить дивне, на перший погляд, розпорядження від 18 лютого про призначення Віталія Овчарова виконуючим обов’язки начальника комунального підприємства Куп’янські міські теплові мережі.

Це підприємство, яке збанкротувало, раніше обслуговувало комунальне господарство селища колишнього цукрозаводу. Зроблено це у зв’язку зі службовою необхідністю і без укладання контракту, адже  колишнього керівника Марину Сєдову Говоров звільнив, а процедуру банкрутства підприємства потрібно завершувати. А це довга робота.

Овчарову на цей період встановлена заробітна плата на рівні 50% оплати праці керівника за штатним розписом.

Be the first to comment on "Нові і старі обличчя у владі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*