Дежавю і слухняні депутати

DSC_0176

Якщо взяти до рук порядок денний сесії міської ради, яка відбулася 12 березня, то може утворитися стан дежавю.

Адже в нинішньому порядку були ті самі питання, які були провалені депутатами на минулій сесії 22 лютого. Хоча мабуть це не коректно казати – “провалені”. Вірніше буде – не прийняті більшістю голосів.

Але як виявилося, секретар ради Говоров провів “роботу” серед своїх поплічників, які пропустили минулу сесію, і таки зібрав необхідну йому більшість. А тих, хто з них тоді голосував проти, або утримувався, зламали як кажуть, “через коліно”.

Заступник з незрозумілих питань

Напередодні Говоров всіляко давив на всіх депутатів ще й на спільній депутатській комісії з питання призначення Сергія Овсяннікова на кресло заступника міського голови. Він наполягав, щоб всі питання Овсяннікову депутати задавали на комісії, а не на сесії.

Адже виборців, які прийшли на сесію, вони бояться. Бо питання можуть бути абсолютно прямі.

Зокрема всіх хвилюють чутки про якісь кримінальні проблеми кандидата на кресло під час його роботи в Криму ще задовго до війни, про які доречі, в кулуарах розказувала одна депутатка з більшості перед попередньою сесією.

Цікавить людей і те, чи може бути патріотом міста Куп’янська посадовець, чия сім’я живе в Харкові?  Саме там його діти ходять до шкіл. Це, власне, стосується  не тільки Овсяннікова, а й самого Говорова.

А ще не зрозуміло, якими повноваженнями буде наділено Овсяннікова, бо те, про що розказував Говоров, раніше було цілком покладено на Мацегору. І тепер, як виявляється, начальник управління економіки, начальник управління культури, начальник відділу освіти стають підлеглими одразу двох заступників міського голови.

Це призначення Овсяннікова на посаду заступника з невизначених питань залишило і селище Ківшарівку без представників міської влади. Говоров якось сказав, що все одно Стокоз там нічого не робив. І це його єдиний аргумент? А Ківшарівку все більше і більше перетворюють з потужного робітничого селища на хутір.

Але Говоров злякався таких питань і швиденько заставив оркестр своїх слухняних депутатів голосувати. Однак за своєю поганою звичкою все одно всіляко показував, що це не він так вирішив, а це робиться за пропозицією депутата Олександра Чернишова.

Порівняйте, як це було у лютому

Голосування за овсяннікова

І як це було вже сьогодні

Голосування по Овсянникову

 

Шкільний автобус забрали

Звісно всі ті самі остапчуківці дружно проголосували і за те, щоб забрати автобус у відділу освіти і віддати його для перевезення ківшарівських лікарів на роботу в місто. Дехто з слухняних депутатів ховав очі, розуміючи, що робить зло. Але своя шкура виявилася дорожчою, ніж інтереси громади.

Автобус

 

Про котли в черговий раз збрехали?

На минулій сесії депутати не дозволили передавати котли до управління культури і спорту, які колись відділ освіти передав опалювальній харківській конторі ОІТЦ. Бо виявилося, що відділ освіти передав туди котли потужністю по 100 КВт, а зараз ОІТЦ передає в культуру котел на 50 КВт.

Тоді на сесії вирішили розібратися, як таке сталося. І от сьогодні Говоров заявив, що мова йде не про ті котли з освіти, а про якийсь інший на 50 КВт, який в ОІТЦ колись якось незрозуміло передав ще Олег Войтюк!

“Відродженцям” поперек горлянки стоять виступи виборців у розділі Різне

Коли перейшли до розгляду питань у розділі “Різне”, на трибуну вийшла куп’янчанка, яка офіційно записалася на виступ і стала розказувати про проблему вуличних водорозбірних колонок. І в цей час Говоров встав зі свого місця і пішов геть, як і кілька його депутатів.

Втім мабуть хтось йому сказав, що то вже зовсім не по-людські і він повернувся, та запросив жіночку до кабінету, щоб щось там кулуарно їй розповісти.

P/S.

Сьогодні Говоров довго і заплутано розповідав, чому у місті не вивозять сміття. Я так і не зрозумів чому.

 

 

 

 

1 Comment on "Дежавю і слухняні депутати"

  1. Вольный слушатель | 13/03/2019 at 7:05 pm | Відповіcти

    Теперь пан Говоров почувствовал себя настоящим ПАНОМ. И теперь он плевать хотел на мнение депутатов, а тем более на жителей города. Теперь ждите настоящую карусель перед выборами. Янукович возвращается. Ждите, уже скоро.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*