Сесія міськради: пластикові цінності нардепа та підозрілі “подарунки”

головна

Сесія міської ради 12 квітня, коли в залі на 28 депутатів було 17 поліцейських, відзначилася кількома знаковими подіями.

Слухняних об’єднали

Депутати, які давно є дуже слухняною остапчуковою більшістю в міській раді, нарешті відкрили цей свій «секрет». 22 депутати від трьох партій офіційно збилися у групу «Єдність».

І звісно ця більшість, яку наполегливо обробляли напередодні сесії,  проголосувала за нову забаганку Остапчука.

Замість ремонту дахів у школах – новий пластиковий “витвір мистецтва”

Виявляється, Остапчук забажав викласти плиткою сквер у Куп’янську від свого пластикового бабака і до зарослих бурянами залізобетонних пеньків недобудови супермаркету.

А посеред скверу Остапчук хоче встановити скульптуру пластикового козака, ніби то засновника Куп’янська.

Частину грошей на все це чомусь вирішили зняти з відділу освіти, бо там утворилася економія за опалення цієї зими.

І замість того, щоб освітяни пустили ті зекономлені кошти на дуже нагальний ремонт дірявих дахів в Гімназії №1, НВК -7, школі №1 тощо, гроші нагло забрали на передвиборчі вибрики Остапчука.

Та й Говоров якось одразу й забув, що місяць тому обіцяв всі вільні залишки коштів пускати на ремонт доріг, Остапчуку вони потрібніші.

Чи не вийдуть місту боком “безкоштовні” подаруночки?

Дуже потрібні місту гроші і на придбання нових сміттєвозів.

До речі, ті слухняні депутати протягли і два дуже цікавих рішення про прийняття незрозумілих “подарунків” до комунальної власності.

Перше рішення  про безкоштовну передачу до комунальної власності Купя’нська старої техніки : трактора МТЗ-82, напівпричепу, горизонтальної навісної фрези, двох віброплит і… сміттєвозу  Mercedes-Benz 1996 року випуску.

Передає її нашому місту фізична особа Сергій Чуйко, хоча Говоров чомусь сказав, що це щедрота від Остапчука.

Цікаво, що на питання, звідки та техніка, один з остапчуківців зізнався, що вона десь довго стояла і її ніхто ще й не бачив. А беремо за сумнівним принципом, що дарованому коню в зуби не дивляться.

Згідно вказаного державного номера, той сміттєвоз зареєстровано в смт Покотилівка. До речі, на ринку техніки, навіть такий старий сміттєвоз «Мерседес» у робочому стані коштує більше 10 000 доларів.

А тут раптом віддають безкоштовно! Він що, зовсім «убитий»?

Пам’ятаєте, як 2 роки тому харківські  «відродженці» вже дарували Куп’янську «безкоштовний» КАМАЗ сміттєвоз?  От тільки він й досі більше ремонтується ніж працює і бюджетних грошей на це вже витрачена ціла купа.

І як же без гойдалок?

А ще від громадської спілки Остапчука та чомусь від ФОП Шкарлєтова А.О. місто безкоштовно приймає до комунальної власності Куп’янська знайоме обладнання:

– гойдалка подвійна на металевих стійках у кількості 1 шт. вартістю 9 934 грн;

– карусель у кількості 1 шт. вартістю 13 246,00 грн;

– ігровий комплекс “Малюк” у кількості 1 шт. вартістю 29 803,00 грн;

– гойдалка-балансир у кількості 1 шт. вартістю 5 519,00 грн;

– пісочниця мала у кількості 1 шт. вартістю 5 298,00 грн. з ПДВ.

На відміну від техніки, де в рішенні чомусь не вказано вартість, тут чітко означено, що і за якою ціною передається.  Та ще й ціна та дуже завищена, зокрема ігровий комплекс «Малюк» нині коштує удвічі дешевше!

Ще кілька сесійних штрихів

А ще на сесії був виступ заступника прокурора з цікавою статистикою, яка на слух не сприймалася. Було висловлено обурення ківшарівських лікарів відпустками без грошового утримання. Вдруге лишилося без відповіді запитання, куди подівся котел, переданий ДРІТу відділом освіти. І було неприкрите хамство однієї депутатки-більшовички на адресу активістки, що “посміла” задавати депутатам питання.

“Самоуправні” фотографії

І насамкінець – фотографії скульптурних ескізів пластикових козака і скіфа, яких остапчуківці мріють зліпити в Куп’янську.

Коли після сесії я підійшов до столу де вони стояли і почав фотографувати, Говоров чомусь на це розгнівався, сказав, що йому не подобається мое “самоуправство” та почав закривати собою ці витвори. Але вже було пізно.

DSC_0164 DSC_0165 DSC_0166

DSC_0164 - 2копия

 

 

4 Comments on "Сесія міськради: пластикові цінності нардепа та підозрілі “подарунки”"

  1. Вольный слушатель | 13/04/2019 at 2:53 pm | Відповіcти

    Пан Говоров честно отрабатывает своё назначение и прикормленные депутаты в тон поддакивают, может и им перепадёт что-нибудь с барского стола. А школьные крыши и мусор подождут. Подождут эпидемий гриппа, падения штукатурки на головы, потраченных денег на убитую технику и запахов цветущих деревьев вместе с вонью мусорников.

  2. Лучше бы эту тротуарную плитку пустили на те места, где она действительно нужна. Сливать деньги на памятники, с которыми нельзя взаимодействовать и скверы в совершенно-неудобном месте — всегда проще.

  3. Вольный слушатель | 16/04/2019 at 3:55 pm | Відповіcти

    Если у местной власти так уж чешутся руки потратить деньги на памятник, то ставить его (кого выберут голосованием) на центральной площади напротив горисполкома. Постамент уже давно пустует!ИМХО.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*