Власником якої інформації є виконавчий комітет?

Секретність 2

Куп’янське угрупування Віктора Остапчука дуже злить публічна інформація про їх діяльність, яку публікують у непідконтрольних владі ЗМІ. Та їхня діяльність прикривається напомаженими офіційними звітами, а насправді часто балансує на межі закону і беззаконня. І люди взнають правду з інтернету та незалежних газет.

Мабуть саме тому днями всім управлінням та відділам міської ради було розіслано документ за підписом Говорова, який суттєво обмежує свободу слова для підлеглих.

А ще тут заявлено про новий вид власності – власність виконавчого комітету!

І що цікаво, на офіційному сайті міської ради цього розпорядження немає.

Чому його ховають від виборців? Мабуть тому, що розуміють його сумнівну законність.

А ні Говоров, ні заступники міського голови, на відміну від всіх своїх підлеглих, не складали іспити зі знання законодавства і своїх посадових інструкцій, і не приймали відкрито присягу службовця місцевого самоврядування.

А всі їх підлеглі знають свої повноваження і особливо ті, що стосуються нерозголошення конфедиційної інформації. Більше того, на сайті міської ради є опублікований ще в 2016 році “Перелік  відомостей, що становлять службову інформацію та інформацію з обмеженим доступом”

Навіщо тоді це роспорядження? А щоб боялися спілкуватися з людьми, а то ще видадуть якусь відродженську таємницю.

Всі заяви остапчуківців про прозорість влади виглядають дуже цинічними.

Згадайте їх опитування про те, яку вулицю потрібно ремонтувати! А потім хитру  маніпуляцію з результатами того опитування.

Та й нинішнє опитування про пластиковий пам’ятник посеред міста чомусь має лише два варіанти відповіді, аби вибрати одну з двох фігурок, схоже зідраних з дитячих наборів “солдатиків” 80-х років минулого сторіччя.

А чому там немає варіанта – проти будівництва того пам’ятника і лицювання  всього скверу за гроші куп’янчан?

Ось те “прозоре” розпорядження

Прозора Влада

 

 

 

 

1 Comment on "Власником якої інформації є виконавчий комітет?"

  1. Вольный слушатель | 17/04/2019 at 3:40 pm | Відповіcти

    Может тогда пану Говорову и его команде будет лучше уйти в подполье и выехать за пределы области, чтобы засекретить окончательно свою деятельность. И им будет комфортно и городу хорошо? Кто за? Голосуем!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*