Новини куп’янського футболу

Головнаааа

Юнацький футбол

20 квітня команди Куп’янської “Мрія UFC” зіграли у 13 турі чемпіонату України в Полтаві з місцевим клубом “Молодь”.  Ці ігри було перенесено з неділі на суботу на прохання господарів, які у обох вікових категоріях є лідерами нашої групи.

Першими грали команди U-17. Наші хлопці зусиллями Артема Кучкова відкрили рахунок. Потім господарям вдалося забити гол у відповідь.  Але Артем Кучков під час подачі кутового удару, головою забив другий гол, а Олексій Проценко встановив остаточний результат гри – 3:1 на користь Мрії UFC

Наразі турнірна таблиця вікової групи U 17 виглядає так:

U 17

В змаганні кращих бомбардирів наш земляк Артем Кучков посідає друге місце

бомбардири

Потім на поле вийшли команди вікової категорії U-15.  Звісно господарі поля не хотіли двічі поспіль поступатися. І їм у цьому допоміг арбітр з Дніпра.

Протягом перших 25 хвилин у суперечливих ситуаціях він показав 2 жовті картки дебютанту нашої команди Олександру Панченку і півтора тайми Мрія UFC грала у меншості.

Господарям забили один гол, а нашому Володимиру Дегтярьову в самому кінці гри не вдалося реалізувати вихід віч-на-віч з воротарем полтавців. Він ударив мяча просто у руки голкіперу. Прикра поразка  Мрії UFC 0:1.

Ось турнірна таблиця команд U-15 нашої групи

U 15

Серед кращих бомбардирів тут двоє наших футболістів

бомбардари u 15

Наступні ігри в Чемпіонаті України Мрія UFC проведе вдома у п’ятницю 26 квітня.

На стадіоні “Металург” селища Ківшарівка наші футболісти прийматимуть команди Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорта, або скорочено ЛІФКС, який наразі тимчасово базується в місті Кремінна.

О 12-00 розпочнуть гру команди U-17, а о 14-00 почнеться гра команд U-15.

Дорослий футбол

11 квітня 2019 року в приміщенні Харківської обласної федерації футболу відбулось розширене засідання з приводу проведення Чемпіонату області з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року. Куп’янськ на ціьому засіданні представляв голова міської федерації футболу Едуард Козирєв.

На засіданні було прийнято рішення, щодо системи проведення Чемпіонату, який розпочнеться турніром у двох групах.

Початку Чемпіонату Харківщини заплановано на 4 травня.

Наразі йде кампанія подачі заявок на участь в чемпіонаті. Куп’янський «Металург» має заявитися 25 квітня.

І вже коли остаточно буде відомо скільки команд набереться для участі в Чемпіонаті, буде складено групи і календар ігор.

Be the first to comment on "Новини куп’янського футболу"