Новини Куп’янського футболу

гголовнаа

Юнацький футбол.

Сьогодні 5 травня куп’янська «Мрія UFC» в 15 турі чемпіонату України грала в гостях з харківською «Ареною».

У грі старших команд вікової категорії U-17 наша команда поступилася одному з лідерів першої групи з рахунком 1:3. Гол престижу в нашій команді забив Артем Кучков. Це вже 10 гол Артема в цьому чемпіонаті

А от у грі команди U-15 наші футболісти виграли з рахунком 1:0. Переможний гол у другому таймі забив Володимир Дегтярьов. Цей гол став 9 в активі Володимира за 15 ігор нинішнього чемпіонату

Наступну гру «Мрія UFC» проведе у неділю 12 травня на стадіоні «Металург» селища Ківшарівка з командами харківського клубу ХТЗ. Ігри відбудуться о 12-00 і о 14-00.

Дорослий футбол

В суботу 5 травня відбувся 1 тур чемпіонату Харківської області з футболу серед дорослих.

Обласна федерація прийняла заявки на участь від 19 команд і поділила їх на дві групи.

10. ФК «Арена» Харків

Другу группу з 9 команд назвали Першою лігою в якій гратиме і куп’янський «Металург».

9. ФК «Колос» Красноградський район

У першій грі «Металлург» на своєму полі приймав команду «Колос» з Красноградського району. Після урочистого відкриття наші земляки одразу захватили ініціативу і на 23 хвилині  випуснкик куп’янської Мрії UFC Ярослав Шейка відкрив рахунок голам «Металлурга» у цьому сезоні.

DSC_0228

За що, доречі, після гри Ярослав отримав грошовий приз від спонсора цієї гри підприємця Володимира Бирки.

DSC_0420

Втім вже за 3 хвилини красноградці зрівняли рахунок.  У другому таймі команди знову обмінялися голами. У «Металлурга» після дальнього удару зі штрафного гол забив Олександр Холодков.

головна

Гра так і завершилася з рахунком 2:2.

Інші результати ігр : «Газовик» з селища Донець переміг ФК «Дворічна» 4:0, ізюмський «Крем’янець» переміг ФК «Шевченково» 3:0, а слобожанський «Енергетик» виграв у «Колоса» з Сахновщини  3:0.

Наступну гру «Металлург» зіграє в гостях у Балаклії з місцевим «Цементником, який перший тур пропускав, бо в цій групі непарна кількість команд. Саме з цієї причини і «Металлург» пропускає 3 тур, і зіграє вдома вже  аж 25 травня з нашими сусідами з Дворічної.

Be the first to comment on "Новини Куп’янського футболу"