Новини куп’янського футболу

гголоввнаа

Юнацький футбол

Травень дуже насичений різними офіційними футбольними змаганнями.

Футболісти “Мрії UFC” наразі грають у Чемпіонаті України, Чемпіонаті Харківської області, в першості на призи клубу “Шкіряний м’яч” і в інших турнірах, які проводяться в різних містах України.

Але є одна дуже важлива новина:

Збірна України

Юнацька збірна України U-15, яку тренує Сергій Нагорняк, стала переможцем Турніру розвитку УЄФА у Вірменії.

Для купянських вболівальників головним тут є те, що в тому турнірі за збірну України всі три гри з командами Кіпру, Білорусі та Вірменії зіграв наш земляк Іван Борисенко, вихованець клубу “Мрія UFC” і тренера Максима Коленди.

У грі з білоруськимим однолітками Іван відзначився двома голами.

Зараз Іван Борисенко навчається в футбольній академії донецького “Шахтаря”.

Фотографії Івана з архіву Максима Коленди

60092004_338456303522396_6114976382217879552_n

60327841_2258479141032706_3521534902505832448_n

60068671_353314101983577_7554752829764665344_n

Чемпіонат України

В суботу 12 травня куп’янська “Мрія UFC” в матчах 16 туру чемпіонату України серед клубів ДЮФЛУ приймала на своєму полі ФК “ХТЗ”.

Футболісти  вікової категорії U-17,  яких тренує Ігор Сіроштан, впевнено перемогли харків’ян 3:1 завдяки хет-трику Артема Кучкова. Який наразі має в своєму активі вже 13 забитих голів.

Так розвивалась атака, що привела до другого голу, коли Артем обіграв і захисників і воротаря суперників:

Ось як на сьогодні виглядає турнірна таблиця цієї вікової категорії

Таблиця Ю-17

Команда “Мрія UFC”  U-15,  яку тренує Максим Коленда, теж перемогла харків’ян з рахунком 1:0. Гол забив Володимир Дегтярьов, і це був його 10 гол в нинішньому чемпіонаті України.

Наразі  турнірна таблиця вікової категорії U-15 виглядає так:

Таблиця Ю-15

Наступну гру, вже передостаннього туру нинішнього чемпіонату України 19 травня Мрія UFC проведе в гостях з дуже потужними командами клубу “Авангард” з міста Краматорська.

Дорослий футбол

В суботу 11 травня Куп’янський “Металург” в Чемпіонаті Харківської області в гостях зіграв в Балаклеї з місцевим “Цементником” з рахунком 1:1.

На 29 хвилині балакліївці відкрили рахунок, а у другому таймі на 48 хвилині купянчанини Олександр Холодков забив гол у відповідь. Друга поспіль нічія нашої команди.

Наступний тур “Металург” не грає, і вже через два тижні вдома має зустрітися з ФК “Дворічна”, який минулої суботи в гостях з мінімальним рахунком програв красноградському “Колосу”.

Be the first to comment on "Новини куп’янського футболу"