Види сучасного рабства в Куп’янську, частина друга

рабб

(Продовження)

В загон для рабів перетворилося і скандально відоме підприємство по переробці сміття, яке називається «СТВ-плюс». Тут працює багато людей, а офіційно оформлені лише керівники і бухгалтерія. Раби працюють, рабовласник отримує прибуток, а от місто бідніє, адже податки в бюджет від цієї фірми майже не поступають. Звісно, що і ніякого соціального захисту у рабів немає.

До простих купянчан, як до рабів відносяться і дніпропетровські власники підприємства «Купянська спецпереробка». Здається саме так називається фірма, яка розташувалася на території колишнього цукрозаводу. Тут відкрили виробництво вапна із крейди. Здавалося б, блага справа, але там немає елементарних захистних очисних споруд. І це виробництво просто труїть мешканців довколишніх вулиць. Там все навколо засипано товстим шаром білої пилюки, а сморід не дає мешканцям дихати.

Рабами партій зробила Верховна рада і всіх виборців на виборах до місцевих органів самоврядування. Адже місцевими депутатами можуть бути лише висуванці від партійних осередків.

Як боротися з рабством? Рабовластники, як і всі вампіри бояться світла і праведної сили. Саме такою праведною силою і є народна громадська ініціатива, така як “Наш родной город”.

Лише разом ми подолаємо рабство періоду дикого капіталізму в Куп’янську.

Be the first to comment on "Види сучасного рабства в Куп’янську, частина друга"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*