Злива дощова і злива гольова.

Головна

Юнацький футбол.

Сьогодні, 26 травня, відбувся останній, ХVIII тур Чемпіонату України серед клубів Дитячо-юнацької футбольної ліги Федерацій футболу України.

Куп’янська “Мрія UFC” на своєму полі приймала команди ДЮСШ ім. І. Горпинка з міста Полтава. Вихованцями цього клубу є багато відомих футболістів, серед яких Руслан Ротань та Андрій П’ятов.

Але з командою вікової категорії U- 17 цього сезону у полтавчан щось не склалося. Вони за багато турів до кінця чемпіонату посіле останнє місце у нашій групі. Більше того, на сьогоднішню гру провідні футболісти команди не змогли приїхати з причин, як нам сказали, останніх дзвінків в школах.

А наші футболісти були налаштовані дуже агресивно і впевнено перемогли з рекордним в історії клубу у офіційних матчах рахунком 22:2.

Одразу десять голів в цій грі забив Артем Кучков.

Ось фрагмент другого тайму і 5 голів Артема Кучкова, який грав під №9

.

.

Молодшим командам U-15 довелося грати під дощем. І гості першими відкрили рахунок після прикрого рикошету.

Але у другому таймі два голи забив капітан нашої команди Володимир Дегтярьов, і ще одного разу відзначився Михайло Кальченко. Перемога вихованців Максима Коленди 3 : 2.

.

.

Підсумкову таблицю Чемпіонату України ми опублікуємо згодом, коли з’являться офіційні результати останнього туру.

Дорослий футбол

В суботу 25 травня купянський “Металург” провів третю гру в чемпіонаті Харківської області. У приоскільському дербі куп’янчани приймали команду з Дворічної. В складах обох команд грало багато футболістів, які вже встигли пограти за ці обидва клуби.

Рахунок з пенальті на 22 хвилині відкрив Олександр Холодков.

.
А на 30 хвилині гол у ворота дворічан забив Ігор Сизонов. Після перервіи рахунок став непристойним, коли знову Холодков і Максим Панасенко довели його до 4:0. Але після того, як металургівці зробили багато замін, дворічани змогли відквитати 2 м’яча.

Ця гра може стати останньою в цьогорічній історії “Металургу”, адже на наступну гру в Ізюмі у команди вже немає грошей, адже перші три гри “Металург” зіграв у борг.