Поліція продовжує видавати міліцейські “перли”

мент

Сьогодні майже всі обласні сайти новин розповсюдили новину, списану зі шпальт офіційного сайту обласного правління поліції. Новина написана напрочуд нетямуще.

Втім, ось оригінал:
На Харківщині затримано чоловіка, який пропонував хабар працівнику поліції
Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Подія сталася сьогодні вдень у смт Дворічна. 37-річний чоловік, знаходячись у службовому приміщенні поліції, пропонував хабар у розмірі 1200 гривень працівнику Куп’янського відділення. Таким чином житель Харкова намагався «вирішити» питання про непритягнення його до кримінальної відповідальності за вчинення бійки у кафе.
На даний момент підозрюваний затриманий. Йому загрожує до 4-х років позбавлення волі.
Слідчі дії тривають.

Тут навіть нам, місцевим мешканцям, не второпати, яким чином в цій публикації сплелися харківський житель, смт Дворічна і Куп’янське відділення поліції. І де знаходиться те саме кафе, в якому було вчинено бійку?

А от інтернет ресурси, і поготів, не розібралися. І на просторах всесвітньої павутини зявився ось такий перлВ пгт Двуречная Купянского района Харьковской области задержали взяточника, который пытался «отмазаться» от уголовной ответственности за 1200 грн.”

Ось так легко вирішилась проблема об’єднання громад і Куп’янщина збільшилась майже вдвоє! :)

Одне радує, новопереназваний поліцейський не взяв хабаря від дебошира.

Be the first to comment on "Поліція продовжує видавати міліцейські “перли”"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*