В Україні перемогли, а на Європу немає коштів

карате2

Минулими вихідними, 21 та 22 листопада, в місті Іллічівську Одеської області пройшов П’ятий чемпіонат України з карате. Це головний турнір Української федерації карате, де здійснювався перший етап відбору кандидатів до національних збірних України – серед дорослих, молодіжної (віком до 21 року), юніорів (віком 16-17 років) та кадетів ( віком 14-15 років).
В змаганнях прийняли участь 460 спортсменів з 12 регіонів України.
Молодіжна збірна Харківської області, яку тренує купянчанин Олександр Буряк, зайняла друге місце у розряді командне куміте, програвши в дуже напруженому фіналі господарям турнуру, збірній Одещини. Срібні медалі чемпіонату України одержали купянчани Олександр Косяк, Леонід Наконечний та Микола Буряк.
Всі троє з наших куп’янських спортсменів потрапили до збірної команди України, втім на чемпіонат Європи, по фінансовим причинам, зможе поїхати лише один куп’янчанин.
В особистому заліку серед молоді Микола Буряк теж отримав срібло, а Олександр Косяк – бронзову нагороду.
Ще один Куп’янчанин Павло Гонтар став срібним призером серед юніорів, програвши в фіналі з рахунком всього 1:0. І він теж є кандидатом до збірної України, втім на чемпіонат Європи він не зможе поїхати з-за браку фінансів.

Щоб 1 спортсмен поїхав на чемпіонат Європи до Словенії, а потім до Кіпру, потрібні кошти у сумі близько 15 тисяч гривень. А їх у Федерації карте Харківщини немає.карате