Кандидатури на входження до топонімічної комісії

сайтттт ради

11 грудня відбудеться вже 3 сесія Куп’янської міської ради, на якій буде розглянуто і питання про затвердження нового складу топонімічної комісії. Це та комісія, яка буде готувати пропозицію по перейменуванню вулиць міста.  Подаємо її склад саме так, як опубліковано на сайті міської ради.

СКЛАД ТОПОНІМІЧНОЇ КОМІСІЇ

1.

Занік Володимир Васильович

секретар міської ради, голова комісії

2.

Єльджарова Тетяна Іванівна

керуючий справами виконавчого комітету міської ради, заступник голови комісії

3.

Бурма Катерина Олександрівна

радник міського голови,  секретар комісії

4.

Скребець Олександр Володимирович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член комісії

5.

Стокоз Сергій Володимирович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради — начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Куп’янської міської ради, член комісії

6.

Лаптєв Максим Вікторович

начальник управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради, член комісії

7.

Саяпін Віталій Миколайович

начальник юридичного відділу виконавчого комітету міської ради, член комісії

 8.

Мороз Олена Василівна

начальник управління фінансів міської ради, член комісії

9.

Водоп’янова Раїса Михайлівна

секретар Куп’янськ-Вузловської селищної ради, член комісії (за згодою)

10.

Осадча Ірина  Анатоліївна

директор Куп’янського краєзнавчого музею, член комісії

11.

Коробейнікова Катерина Вікторівна

спеціаліст відділу адміністрації смт. Ківшарівка, член комісії

12.

Лобас Ольга Миколаївна

начальник КП Куп’янське БТІ, член комісії

13.

Полтавець Ольга Іванівна

директор Куп’янської телерадіокомпанії, член комісії

14.

Реутський Юрій Федорович

депутат   міської   ради,    член комісії (за згодою)

15.

Гриценко Сергій Вікторович

депутат   міської   ради,    член комісії (за згодою)

16.

Козуб Олена Анатоліївна

-

депутат   міської   ради,    член комісії (за згодою)

17.  Марюхнік Валерій Олександрович – депутат міської ради, член комісії (за згодою)

18.   Дяченко Віктор Трохимович – депутат міської ради, член комісії (за згодою)

Be the first to comment on "Кандидатури на входження до топонімічної комісії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*