Всі результати олімпіад з фізики та хімії

олімпіади

Пройшов міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади школярів Куп’янська з фізики та хімії.

Зважаючи на результати наших учнів з фізики та хімії, здається, що ці точні науки не досить популярні серед старшокласників.  Адже з усіх предметних олімпійців Куп’янська, лише одна учениця бездоганно виконала завдання з фізики, і всього троє з хімії.

З фізики

Серед учнів 7 класів

Кічіков Кирило гімназія №2, вчитель Долгін Роман Вікторович ІІ місце
Кузьменко Пилип школа № 4, вчитель Датова Ірина Олександрівна ІІ місце
Каліберда Ярослава школа №6, вчитель Ракитська Ірина Борисівна ІІ місце
Айнітдінова Катерина НВК №3, вчитель Івасенко Сергій Григорович ІІІ місце
Косолапова Діана школа №1, вчитель Датов Фелікс Миколайович ІІІ місце
Нелін Данило школа №11, вчитель Будьонна Вікторія Костянтинівна ІІІ місце
Гевондян Карина гімназія №1, вчитель Юр’єва Зоя Валентинівна ІІІ місце
Шумейко Олександр гімназія №2, вчитель Долгін Роман Вікторович ІІІ місце

Серед учнів 8 класів

Каліберда Олександра школа №6, вчитель Іванова Валентина Іванівна І місце
Чистенко Яна школа №11, вчитель Бітюцька Олена Леонідівна ІІ місце
Самойлова Надія школа №12, вчитель Христофор Алла Іванівна ІІ місце
Колісник Олексій НВК №3, вчитель Шкарлет Таміла Іванівна ІІІ місце
Кохан Анастасія школа №4, вчитель Датова Ірина Олександрівна ІІІ місце
Анісімова Анастасія НВК №2, вчитель Юр’єва Зоя Валентинівна ІІІ місце

Серед учнів 9 класів

Білозерська Вікторія школа №1, вчитель Датов Фелікс Миколайович ІІІ місце
Казаков Гліб школа №12, вчитель Христофор Алла Іванівна ІІІ місце
Собчишина Ірина НВК №3, вчитель Івасенко Сергій Григорович ІІІ місце

Серед учнів 10 класів

Шило Поліна школа №12, вчитель Христофор Алла Іванівна ІІ місце
Кучеренко Катерина школа №1, вчитель Датов Фелікс Миколайович ІІ місце
Борисенко Катерина школа №6, вчитель Ракитська Ірина Борисівна ІІІ місце
Чубук Олег Гімназія № 2, вчитель Кудрявець Світлана Володимирівна ІІІ місце

Серед учнів 11 класів

Гетьманський Егор школа №6, вчитель Іванова Валентина Іванівна ІІІ місце
Сизонова Катерина НВК №2, вчитель Юр’єва Зоя Валентинівна ІІІ місце
Слабінська Анна школа №4, вчитель Датова Ірина Олександрівна ІІІ місце

З хімії

Серед учнів 7 класів

Айнітдінова Катерина НВК №3, вчитель  Роганіна Людмила Іванівна І місце
Покуля Вадим школа №6, вчитель  Удовиченко Валентина Миколаївна ІІ місце
Мірошник Лілія НВК №3, вчитель Роганіна Людмила Іванівна ІІ місце
Ніязова Анастасія школа №1, вчитель Ільєнко Валентина Іванівна  ІІІ місце
Ковтун Анастасія  гімназія №2, вчитель Гаркуша Анжела Ігорівна ІІІ місце
Загоруйко Антон НВК №7, вчитель  Каменюка Людмила Анатоліївна ІІІ місце
Голунов Валентин гімназія №1, вчитель  Сіроклин Олена Іванівна ІІІ місце

Серед учнів 8 класів

Окунєва Єлизавета  гімназія №2, вчитель Гаркуша Анжела Ігорівна І місце
Каліберда Олександра  школа №6, вчитель Удовиченко Валентина Миколаївна ІІ місце
Чистенко Яна школа №11, вчитель Сергеєва Ірина Петрівна ІІ місце
Кохан Анастасія школа№ 4, вчитель Голуб Галина Михайлівна ІІІ місце
Макрушин Андрій НВК №3, вчитель  Роганіна Людмила Іванівна ІІІ місце
Кузнєцова Анастасія гімназія №2, вчитель Гаркуша Анжела Ігорівна ІІІ місце
Боханов Олександр НВК №7, вчитель Каменюка Людмила Анатоліївна ІІІ місце

Серед учнів 9 класів

Хомутова Юлія школа №11, вчитель Сергеєва Ірина Петрівна ІІ місце
Шевченко Кристина гімназія №2, вчитель Гаркуша Анжела Ігорівна ІІІ місце
Григоров Георгій школа №6, вчитель Удовиченко Валентина Миколаївна  ІІІ місце
Кіщук Аліна школа № 4, вчитель Голуб Галина Михайлівна ІІІ місце
Білозерська Вікторія школа №1, вчитель Ільєнко Валентина Іванівна ІІІ місце

Серед учнів 10 класів

Гарна Елеонора  школа № 1, вчитель Ільєнко Валентина Іванівна ІІ місце
Губська Ярослава школа №6, вчитель Удовиченко Валентина Миколаївна   ІІІ місце
Погуляй Аліна гімназія №2,  Гаркуша Анжела Ігорівна ІІІ місце

Серед учнів 11 класів

Гуляк Віктор НВК №3, вчитель Шрамко Едуард Віталійович Імісце
Дереповська Дар’я школа №1,  вчитель Ільєнко Валентина Іванівна ІІ місце
Слабінська Анна школа №4,  вчитель Ільєнко Михайло Григорович ІІ місце
Сизонова Катерина НВК №2, вчитель Шевченко Людмила Михайлівна ІІІ місце
Портнова Анна школа №12, вчитель Пальчик Володимир Якович ІІІ місце

Be the first to comment on "Всі результати олімпіад з фізики та хімії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*