Наш футболіст продовжив контракт з клубом прем’єр-ліги

пономар

24 грудня 2015 року, вихованець купянського футбольного клубу «Мрія», а нині гравець ФК «Олександрія» Віталій Пономар подовжив контракт з клубом на 2,5 роки до червня 2018 року.

Неодноразово Віталія називали гравцем матчу, а  відомі спортивні видання вписували його прізвище в символічну збірну туру.

В сезоні 2013/2014р.р. захищав кольори ПФК «УкрАгроКом». Провів 28 матчів (8 м’ячів), а також 3 матчі в Кубку України. В сезоні 2014/2015р.р. в першій лізі в складі «Олександрії» провів 25 матчів (10 голів) та 2 матчі в Кубку України. В сезоні 2015/2016р.р. за «Олександрію» провів 15 матчів і забив 5 м’ячів та 2 зустрічі в Кубку України.

Після підписання контракту Віталій поспілкувався з прес-службою “Олександрії”.
– Як справи? Як провів відпустку?
- Під час відпуски головну увагу приділяв сім’ї. психологічно і фізично відпочивав від першої частини чемпіонату. Та вже завтра ми збираємося на короткий триденний тренувальний збір.
– Віталію, в пресі з’являлися новини щодо зацікавленості в тобі з боку інших клубів.
Так, пропозиції були як від українських, так і закордонних команд. Але я ввічливо їм відмовив. Нещодавно став олександрійцем, – придбав  тут квартиру. Місто мені дуже подобається: тихе, затишне та спокійне. Тому бажання приймати пропозицію від інших клубів я не мав. По закінченню попереднього контракту я прийняв рішення продовжити грати в «Олександрії». Тут мене все влаштовує.

Be the first to comment on "Наш футболіст продовжив контракт з клубом прем’єр-ліги"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*