Чергова подорож до зони проведення АТО

IMG_3053

В суботу 26 грудня куп’янська група “Парк” разом з волонтерами Володимиром Глушко, Володимиром Курило та Юлією Тищенко відвідали воїнів Української армії у місті Щастя Луганської області. Там у славній 92 бригаді  служать бійці з усієї Ураїни і багато наших земляків.
Крім концерту ми відвезли хлопцям передноворічні та різдвяні подарунки, які передала спільнота Куп’янських патріотів:

– це мадюнки та подарунки від гімназистів другої гімназії, де директором працює Любов Богданова і образотворчої студії “Прапор”, керівник Любов Безмєнова;

– яблука, цукерки, мандарини та інші смаколики від учасників громадської ініціативи “Наше рідна місто – Солідарність” Влада Мусієнка, Віталія Приймака, Владислава Жало та Віталія Друшляка;

– набори чаїв від аптеки №63, якою керує депутат міської ради від партії “Солідарність” Сергій Гриценко;

– яблука, сало, часник від патріотів села Лісна Стінка;

– багото смачних пирогів, які напекла волонтерська “бригада” у складі Юлії Тищенко, Ірини Молодан, Любові Харьковщенко, Тетяни Сущової, Ольги Коротич;

– персональні подарунки своїм побратимам від колишнього воїна 92 бригади Павла Іспанця.

В зборах цієї святкової передачі для воїнів 92 бригади приймало участь багато інших купянчан.

Хлопці дуже вдячні нашим небайдужим землякам за таке привітання з новорічними та різдвяними святами.

З інших вражень від подорожі слід відзначити, що мабуть найгіршою в Україні дорогою є дільниця траси від Купянська до кордону з Луганщиною. Там пішоходи йдуть швидше, ніж машини їдуть. Страшенні ковбані стали суцільним жахом для водіїв.

Раніше було так: чим ближче до фронту – тим менше цивільних автомобілів на дорогах. Тепер машин на дорогах Луганщини стало значно більше. Це явні плоди перемир’я.

В самому місті Щастя, вздовж траси на Луганськ, відремонтовано всі розбиті ворожою артилерією дахи. Заасфальтовано вибоїни від ворожих обстрілів на трасі. В придорожніх будинках вже не видно віконих проємів, затягнутих поліетиленом, вставлено нові пластикові вікна. По вілицям міста ходить багато людей.

Цього разу нам вдалося подивитися ближче на один, спотворений російськими “Градами” та мінометами, основний виробничій цех Луганської теплоелекторстанції. Вороги вивели з ладу багато технологічного обладнання. Але ТЕС працює і виробляє тепло і електрику на вцілілому обладнанні.

Наші бійці, які прийшли в 92 бригаду з останніми хвилями мобілізації, мають дуже вправний зовнішній вигляд. Всі кажуть, що і харчування досить різноманітне і смачне.

Група “Парк” і Тетяна Піскун дали півторагодинний концерт, в якому було виконано і кілька нових пісень. Концерт проходив у конференц-залі станції зі стаціонарно закріпленим на сцені столом, тому група “Парк” вперше давала концерт з президії :).  А ще воїнів привітали і вручили подарунки справжні Дід Мороз і Снігуронька.

А тепер фоторепортаж.

IMG_2967IMG_2968

IMG_2969

IMG_2972 IMG_2973 IMG_2974

Лист подяки від бійців для наших волонтерів

IMG_2987

IMG_2997
IMG_2999

IMG_3002

IMG_3005

IMG_3028
IMG_3032

IMG_3034

IMG_2981 IMG_2983

IMG_3044IMG_3040
IMG_3039

3 Comments on "Чергова подорож до зони проведення АТО"

  1. Макогон Иван | 27/12/2015 at 10:05 am | Відповіcти

    Як можно не радіти тому ,як вижило “Щастя”і тому, яку добру справу роблять наші волонтери ,група “Парк” и небайдужі люди! Слава Україні, Слава Героям!

  2. Виктория Франица | 27/12/2015 at 6:03 pm | Відповіcти

    Ярослав,Я и дети тебя очень сильно любим,возвращайся скорей домой,ты нам очень нужен!!!

  3. Оксана Скуридина | 02/01/2016 at 4:11 pm | Відповіcти

    Дереневский Андрей! Горжусь тобой. Ждем дома. Береги себя.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*