Об’єднання громад знову на порядку денному?

громада 1

Вчора голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів прес-конференцію, на якій журналісти задали кілька питань по об’єднанню тетриторіальних громад.

Чернов відповів, що наразі в Харківській області створено лише одну Старосалтівську об’єднану громаду, вибори до місцевих органів якої пройдуть 27 березня 2016 року.

А ще близько десяти майбутніх об’єданних громад вже пройшли необхідні процедури і виходять «на фінішну пряму». В першу чергу С. Чернов назвав Песочін, Лозову, Куп’янськ і Вовчанськ.

Що чекати від такого об’єднання купянчанам, як це буде відбуватися і коли пройдуть нові вибори в об’єданій Куп’янській громаді – поки невідомо.  Адже підготовка до створення такого конгломерату велася напередодні виборів. І тоді особливої уваги в місті це не викликало, а от сільскі мешканці були дуже стурбовані. Вони бояться втратити звичний уклад відносин з владою і не розуміють, як будуть розподілятися бюджетні кошти. В селах тепер не буде сільрад, буде обрано лише сільських старост.

Загалом питань поки що більше, ніж відповідей.

Доречі, колись у далекому 1925 році об’єднана куп’янська громада виглядала дуже солідно. Ось яким був тоді устрій Харківської області, і які громади тоді до неї входили.

рік1925

 

Be the first to comment on "Об’єднання громад знову на порядку денному?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*