День Соборності України в Куп’янську

21 січня в День Соборності України біля пам’ятника Т.Г.Шевченку планувалося провести два заходи. Перший повинен був розпочатися о 9-30 і проводили його громадські організації, а другий планувався на 10-00 і його організовували керівники міста та району.

Видно так було угодно Богу, що перший мітинг трішки затримався і обидва зібрання розпочалися молитвою, яку провів настоятель Ківшарівського храму Української автокефальної православної церкви отець Леонід.

Було видно, як ніяково почувалися деякі присутні під червоно-чорними прапорами з написом “Правий сектор”. А все тому, що люди не знають історії цього стяга. Втім День соборності саме і ставе на меті об’єднання українців навколо національної ідеї створення сильної, єдиної, соборної і мирної України. Тому мітинг пройшов спокійно.

Всі присутні, під прапором з автографами захисників Донецького аеропорту, вшанували загиблих героїв в зоні АТО хвилиною мовчання.

Частина людей заспівала Гімн України разом з учнем шостої школи Максимом Приймаком, і навіть добре відгукнулися на його вітання “Слава Україні!”.

Слід відзначити, що, не зважаючи на сильний мороз, саме учні шостої школи Борисенко Катерина і Александр Федотов вправно вели мітинг, Маргарита Приходько прочитала проникновенні вірші про Україну, а Остроженська Софія заспівала пісню “За сонце, за небо”.

Були традиційні виступи від керівництва міста та району, покладання корзини квітів до памятника Кобзарю.

А коли офіційні особи розійшлися, отець Леонід прочитав молитву перед світлинами наших земляків, які загинули в АТО.

IMG_3590 IMG_3587 IMG_3600 IMG_3615

IMG_3607

IMG_3597IMG_3612

IMG_3621

1 Comment on "День Соборності України в Куп’янську"

  1. Макогон Иван | 23/01/2016 at 10:42 am | Відповіcти

    Слава Україні!….Героям Слава!…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*