Зустріч з поліцією скасовано з вини грипу

поліція 2

Виявляється, за сайтом Куп’янської поліції потрібно слідкувати постійно.

Вчора, 27 січня, там спочатку з’явилася своя версія про першу зустріч керівництва поліції з активом району 26 січня.  Назва статті зі знаком оклику:

“Зустріч з населенням закінчилась спробою провокації!”

В ній кілька загальних фраз про те, як працює поліція, і про її нові плани.

А ось на чому акцентують увагу автори статті в питанні про катування слідчими свідка по справі вбивства в с.Сенькове:

“Під час зустрічі було піднято питання по мешканці села Сеньків (чоловік якої після застілля вбив свого сусіда та втік з місця скоєння злочину), що нібито правоохоронці застосовували фізичну силу задля отримання показань жінки щодо чоловіка, адже вона постійно давала різні свідчення по місцю знаходження її чоловіка – вбивці. За даним фактом прокуратурою проводилась перевірка.”
 І все.  Ні висновків перевірки, ні людського ставлення до події – немає. Головний меседж – це дружина вбивці. А те, що вона має бути захищена від свавілля і порушень закону, якось і не згадується.

В питанні про незаконну передноворічну торгівлю, тут ні слова про великий лоток з цукерками на площі біля церкви. Зате про торгівлю немаркованими ялинками написано так:
“Також озвучувалось питання по зверненню громадянина, щодо несанкціонованої торгівлі ялинками. За даним зверненням була проведена перевірка, в ході якої працівники поліції встановили, що дозвіл на торгівлю ялинками був даний Куп’янським виконавчим комітетом. Тому реагування з боку поліції є недоцільним.”

Це що, міськвиконком дозволив торгівлю немаркованими деревцями?

Про інші неприємні для поліції питання в статті немає жодного слова .

Зате є і обнадійливі слова начальника поліції :

“Такі зустрічі з населенням та органами самоврядування будуть щомісячні, адже нам є над чим працювати. Однак ці зустрічі повинні проходити в спокійному, толерантному та адекватному спілкуванні, адже тільки під час спокійного діалогу можливо досягти високих результатів та надати відповіді на конкретні звернення громадян”.

Завершується стаття таким пасажем:

“Зустріч закінчилась сумбурно, місцеві активісти намагались спровокувати правоохоронців до незаконних дій, але працівники поліції толерантно та спокійно відреагували на влаштоване активістами «шоу».
На майбутнє поліцейські закликають громадян не порушувати публічного порядку, адже всі наступні намагання порушити чинне законодавство, будуть негайно припинені в межах закону.
Олександр Миколайович приносить всім свою вдячність за активну участь в зустрічі.”

Вже о 17 годині 11 хвилин, на сайті зявилася новина про те, що зустріч керівництва поліції з мешканцями міста перенесена на 2 лютого. Все місто очікувало цієї події, аж тут на виручку місцевим поліцейським прийшов грип.

поліція

Чекаємо цієї зустрічі і мабуть, варто запросити на неї ще й представників прокуратури та центральних ЗМІ.

Ось посилання на офіційний сайт Куп’янської поліції http://mvs.kupyansk.info/news

А тут відео зустрічі 26 січня, зняте активістами  https://www.youtube.com/watch?v=yaehv0_k1to

 

Be the first to comment on "Зустріч з поліцією скасовано з вини грипу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*