У клуба “Шотокан” новий президент

карате

Успішні люди не тільки притягують до себе  увагу всіх оточуючих, а і втягують в свою орбіту інших успішних людей.

Ось одна така куп’янська історія. Успішний і вже знаний в світі карате спортивний клуб “Шотокан” засновано 22 квітня 2003 року. Заснував його і став президентом клубу Олександр Буряк. Так сталося, що саме в тому ж 2003 році президентом іншого купянського спортивного клубу “Мрія”, став Олег Лущик.

Ці спортивні структури розвивалися параллельно, примножуючи спортивну славу Куп’янська. Виграно сотні турнірів, завойовано тисячі нагород. Обидва клуби мають сформовану інфраструктуру і плани подальшого розвитку футболу та карате.

Минулого року президенти клубів вирішили співпрацювати. Спочатку Олег Лущик просто запропонував фінансову допомогу талановитим купянським каратистам, які не мали можливості виступати на європейських турнірах. Одночасно він підтримав Олександра Буряка, коли той почав створювати мережу секцій клубу “Шотокан” ще і в місті Харкові. Наразі вихованці “Шотокану” тренуються в пяти залах Купянська, Ківшарівки та Купянська-Вузлового, та ще й у двох залах м. Харкова.

Зважаючи на свої широкі ділові та громадські зв’язки в Україні та світі, Олег Лущик запропонував Олександру Буряку об’єднати зусилля по розвитку карате і надалі працювати тандемом.

Отже від сьогодні головними спонсорами клубу «Шотокан» є підприємства групи UFC і Олег Лущик, який став президентом клубу. Олександр Буряк буде спортивним директором та головним тренером клубу.

Be the first to comment on "У клуба “Шотокан” новий президент"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*