Тренінг для батьків спортсменів

геденідзе

У суботу 30 січня з 10-00 в Палаці культури ім. В.Кошелєва відбудеться незвична для Куп’янська подія – Модераціонна сесія, яку проведе Георгій Геденідзе, генеральний директор Міжнародної агенції з розвитку бізнесу.

геденідзе2

Цей захід буде проведено для тренерів і батьків дітей, які займаються в спортивних клубах «Мрія» і «Шотокан».

Відомий в Європі бізнес-тренер та психолог пропонує цікавий інтерактивний метод розгляду проблем обох клубів, повязаних, як з загальною ситуацією в Україні, так і з внутрішнім життям спортивних секцій.

Буде розглянуто варіанти розвитку подій, як з вихованням і формуванням особистості юного куп’янчанина в спортивних клубах, так і на «безприв’язному утриманні» під впливом фактрів вулиці.

Георгій Геденідзе, разом з учасниками тренінгу, запропонує вибудувати реальну систему цінностей і приоритетів розвитку дитини через участь в єдиній системі успішної взаємодії дітей, батьків, тренерів та спонсорів.

Батькам юних спортсменів варто винайти час для цього унікального заходу, який для них організовує президент спортивних клубів “Мрія” та “Шотокан” Олег Лущик.

1 Comment on "Тренінг для батьків спортсменів"

  1. Главное не перестараться. Лекарства и новую информацию надо давать небольшими порциями и часто, регулярно повторять. Многие просто не хотят открываться НОВОМУ, но даже капля точит камень. А так добрая и полезная инициатива, спасибо! Обязательно пойдём.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*