Батьківські збори чи тренінг

Як ми вже анонсували, сьогодні в палаці культури ім. В.І.Кошелєва відбулися загальні батьківські збори спортивних клубів “Мрія” і “Шотокан”.

Це були збори не у звичнму форматі, а тренінг, який вирішив провести президент обох клубів Олег Лущик для дорослих.

Він запросив відомого київського фахівця Георгія Геденідзе ознайомитись з ситуацією в обох клубах, і з допомогою сучасних методів навчання виробити стратегію розвитку на найближче майбутнє.

Слід зазначити, що спочатку була лекційна частина тренінгу, в якій головною думкою було налаштування присутніх батьків на те, що саме зараз найважливіший час формування майбутніх людських якостей їхніх дітей.

Не варто чекати милості від держави. Не варто перекладати відповідальність на вчителів та тренерів. Потрібно самим робити все, щоб дитина наповнювалася позитивними емоціями, навичками і знаннями, а не потрапила під вплив негативу і безвілля.

Втім, переказувати виступ талановитого майстра, все одно, що розказати ескімосу з тундри про смак щойно зірваного херсонського кавуна.

Потім була практична частина тренінгу, в якій батьки та тренери в кількох групах, обмірковували та формулювали своє бачення взаємодії з спортивними клубами: що вони очікують від клубу, і що самі можуть зробити для нього.

Після того, як завдання було виконано, учасники тренінгу знову повернулися до зали, де було проведено презентацію наробіток.

Всі пропозиції були слушними і їх передано керівництву клубів, для планування подальшої роботи.

А головне, що більшість батьків, десь в глибині душі, відчули особистий докір, що мало приділяють уваги своїм коханим діточкам, яким доводиться зростати в такий непростий і буремний час.

Двоє маленьких хлопчиків, які прийшли на збори з батьками, теж отримали від Георгія Геденідзе завдання – намалювати свою мрію. Коли картини були готові, хлопчики також презентували їх зі сцени палацу культури. За чудову фантазію вони отримали теплі оплески присутніх і подарунки від керівництва клубів. А на їх прикладі Георгій наявно показав, як можна стимулювати дітей за їхні маленькі та великі перемоги над собою.

П’ятигодинний тренінг промайнув швидко і плідно.

Хочете, щоб ваші діти були успішними – робіть це вже зараз і плекайте їх щодня.

IMG_3679 IMG_3686 IMG_3688 IMG_3693 IMG_3705

IMG_3708

IMG_3718

IMG_3721 IMG_3727

IMG_3732

IMG_3738 IMG_3739

IMG_3741

Копия IMG_3744

Копия IMG_3747 Копия IMG_3749

Копия IMG_3752

Копия IMG_3755

Копия IMG_3756 Копия IMG_3758

Копия IMG_3760

Копия IMG_3763

Копия IMG_3764 Копия IMG_3767

Копия IMG_3768

Копия IMG_3769

Be the first to comment on "Батьківські збори чи тренінг"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*