“Турнір 1000 команд” набирає оберти

1000 команд

Сьогодні в селищі Ківшарівка пройшли ігри третього зонального етапу традиційного футбольного «Турніру 1000 команд»

Цей турнір існує вже більше 10 років. І дуже приємно, що його першими переможцями були куп’янські юні футболісти з школи №11, вихованці Юрія Гречанікова з дитячого футбольного клубу «Мрія». Саме вони були першими, хто отримали головний приз – поїздку на ігри з однолітками в Лондон. Там вони грали з командами «Челсі» та «Фулхем». І ще тричі наші футболісти вигравали наймасовіший в Україні турнір.

Цього року турнір стартував у вересні. Перший етап проводився в школах, серед учнів 2003-2004 років народження. Другий етап був міським, в якому змагалися переможці шкільних змагань.

В Купянську переможцями стали дівчатка з школи № 12, яких тренує вчитель фізкультури Катерина Крулицька і хлопчики з школи №6, яких готував учитель і тренер Олег Лаута.

Серед шкіл Куп’янського району перемогли дівчата з с. Кіндрашівка, їх тренує Олексій Харченко, а серед хлопчиків відзначились футболісти з с. Глушківка, тренер Сергій Безуглий.

І ось сьогодні в спортивному залах ПК ім. В.Кошелєва і ківшарівського ФОК пройшли зональні змагання в яких приймали участь команд з Вовчанська, Чугуєва, Чугуєвського району, Великого Бурлука, Куп’янська та Куп’янського району.
Вихованці К.Курлицької і О.Лаути не лишили своїм суперникам ніяких шансів і зайняли перші місця.

На фото дівоча команда школи №12 і краща бомбардир турніру Поліна Гелунова, яка забила 10 голів в трьох сьогоднішніх матчах!

тис ком6тис ком5

Тепер наші юні футболісти будуть приймати участь у фінальному турнірі, який пройде в Харкові.
Вітаємо їх з перемогою і бажаємо успішного виступу в подальшому.

А боротися є за що, адже призери турніру цього року поїдуть грати до Лондону, Варшави та Львова.

Це останній внутрішній турнір 1000 команд. З наступного учбового року в ньому будуть приймати участь шкільні команди з Німеччини, Польщі, Ізраїлю та інших країн.

Be the first to comment on "“Турнір 1000 команд” набирає оберти"