Зарученці влади з селища колишнього цукрокомбінату

IMG_1752

Лідери Куп’янської громадської ініціативи “Наш родной город” продовжують своє спілкування з мешканцями міста. В неділю 27 вересня було проведено чергову зустріч з куп’янчанами, які проживають в районі, який ще за інерцією називають Цукрозавод. Хоча, як сумно пошуткував один з них, – «Мы теперь живём в посёлке, который надо назвать посёлок Памяти Сахзавода или Сахкомбината».
Люди зневірені і розстроєні. Вони дуже потерпають від смороду та пилюки вапняного виробництва, яке вже не один рік отруює все навколо. А до кого звертатися і не знають. Один з місцевих активістів розказував, як кілька днів поспіль намагався пробитися на прийом до Демченка, але так і не потрапив до цього «слуги народу».

Людей багато разів обдурювали і з приводу проведення якісної води з Голубівського водозабору. До кого вони тільки не зверталися – все марно! Одні обіцянки. Більше всіх, перед минулими «мерськими» виборами, обіцяв їхній колишній сусід В.Демченко. Але не виконав нічого. Вода все так і смердить сірчаним воднем.

Багато нарікань у пенсіонерів викликає і те, що селище заростає бур’янами і завалюється сміттям.
Нам показали велике смердюче звалище, яке знаходиться поруч з гаражним кооперативом. В цьому кооперативі немає жодного контейнеру для сміття. Та і договору про вивіз сміття там теж немає. От і несуть люди весь непотріб у найближчу яму. А поруч знаходиться відстійник нечистот, що створив однин з місцевих фермерів, який вирощує свиней. Амбре там ще те! Куди дивляться служби санітарного контролю?

Дуже жалкують мешканці селища, що у них немає ніякої місцевої влади. Чули, що десь є голова квартального комітету, але він нині лишився один на таку величезну територію.

Приємно, що люди звернули увагу, як після попередньої зустрічі представники громадської ініціативи Володимир Бєздєнєжний і Яна Бабенко самі організували за власні кошти боротьбу з бур’янами і викосили височенну амброзію на Першій, Другій і частково Третій Цукрозаводських вулицях і по зовнішньому периметру парку.

IMG_5834 IMG_5830

А місцеві комунальники, які отримують за це зарплату, не спроможні навіть вивезти скошене! Більше того, їх начальник жодного разу і не вийшов на зустріч з людьми. Видно мер не дозволяє.

А проблем там дуже багато. І вирішувати їх потрібно постійно і методично.

IMG_1751 IMG_1750

IMG_1753 IMG_1754 IMG_1757 IMG_1756

Be the first to comment on "Зарученці влади з селища колишнього цукрокомбінату"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*