Премєра фільму про Іловайську трагедію

IMG_4329

Сьогодні в Куп’янському медичному коледжі пройшов прем’єрний показ фільму “Іловайськ. Лицарі неба”. Найбільша аудіторія коледжу була цілком заповнена бійцями, які пройшли АТО, волонтерами, і просто небайдужими людьми. Перед сеансом депутат міської ради Сергій Гриценко разказав присутнім про авторів фільму, які надали для перегляду авторський диск, і про подальші плани співпраці з ними.

Фільм дуже потрібний для українців, які знають про цю війну лише з телепрограм. Шкода, що не прийшли його переглянути представники ради ветеранів, ветерани Афганістану та більшість депутатів міської ради.

Фільм побудовано у вигляді спогадів колишніх бійців батальону “Дніпро-1″ про страшні події під Іловайськом, коли кадрові російські війська вдерлися на територію України. Окупанти взяли в котел велике угруповання наших військ під цим українським містом, запропонували припинити вогонь і пообіцяли пропустити українські війська з котла.  А коли наші повірили – росіяни підступно, як в тирі, почали нещадно розстрілювати беззахистну колону.

Ці спогади перемежовані розповіддю про тих бійців батальону “Дніпро-1″, яки полягли в цьому котлі. Про них розказують батьки, дружини, діти, друзі, знайомі. І кожна історія – це історія про справжнього чоловіка, воїна, героя, який пішов захищати свою родину і всю Україну від війни.

І ми повинні зробити все для розбудови нашої молодої держави, щоб ці жертви не стали марними.

Дуже сумна і одночасно героїчна картина.

Тепер показ фільму пройде в навчальних закладах Куп’янська.

Висловлюємо подяку керівництву медичного коледжу за надану можливість переглянути фільм про трагічну сторінку новітньої історії нашої України.

IMG_4327 IMG_4328

4 Comments on "Премєра фільму про Іловайську трагедію"

  1. А чи можна розмістити його на Ютубі та кинути посилання? Більше б людей подивилось…

    • Там є якісь заборони на поширення в интернеті від авторів. Бо інакше фільм не буде допущений до фестивалів і конкурсів.

  2. Макогон Иван | 25/02/2016 at 8:30 am | Відповіcти

    Хорошо бы показать его по КТБ … вот тогда бы больше людей узнало… предварив показ анонсом…

    • Це авторський диск, і його неможна показувати по телебаченню, доки не пройде його прокат в кіномережі

Leave a comment

Your email address will not be published.

*