Старі і нові фото ливарного заводу з повітря.

Копия (2) ковшаровка1

В мережі впродовж року з’явилися кілька унікальних фотографій Куп’янського ливарного заводу, які зроблено з повітря.

Перша від мого інтернет-друга Ігоря Бірюкова. І зроблена вона Валерієм Тарасовим в кінці травня 1998 року з борту військового гвинтокрила Мі-8. Завод на фото ще цілий, хоча чаду з плавильних печей не видно, мабуть був вихідний день.

Копия КЛЗ

Літаки, гвинтокрилиі, як і військовий аеродром, зникли з Куп’янщини. Їх долю розділив і Купянський ливарний завод, як і вcя неповоротка та застаріла галузь тракторного і сільськогосподарського машинобудування СРСР.

Ми всі бачимо рештки заводу, проїжджаючи дорогою Ківшарівка-Купянськ. А ось, як це виглядає з повітря. Восени минулого року КЛЗ з повітря сфотографував мій реальний друг і земляк Валерій Лимаренко. Він теж “льотчик”. Але він, не підіймаючись сам у повітря, керує сучасним літальним засобом, який називається “дрон”, або “квадрокоптер”.
Копия1 КЛЗ дронКопия КЛЗ2 Дрон

За цими фотографіями стоїть історія цілого покоління куп’янчан та тисяч приїжджих з усіх усюд людей, які працювали на заводі. Хочеться, щоб фотографії минулого надихали на думку, що Україна зробить висновки з важкого сьогодення і майбутнє Куп’янщини теж буде викликати гордість наших людей.

А Ківшарівка буде виглядати такою ж красивою, як і на заголовному фото, зробленому Валерієм Тарасовим у липні 1997 року, теж з гвинтокрила Мі-8.

 

Be the first to comment on "Старі і нові фото ливарного заводу з повітря."

Leave a comment

Your email address will not be published.

*