Чому закрили дитсадки?

DSC02352

У лютому в Куп’янську закрили два дитячих садочка. В місті – це ясла-садок №4 “Чебурашка”, а в Ківшарівці – ясла-садок №15 “Дельфін”. Всіх діточок розмістили в інших закладах. Тимчасово. Звісно, що для батьків це додаткові клопоти, але справа варта того.

У цих дитячих закладах міняють всі вікна і зовнішні двері на енергозберегаючі. А ще, зовні стіни будівель будуть утеплені і закриті сучасними оздоблювальними матеріалами.А також буде обладнана децентралізована система вентиляції з ефектом рекуперації тепла.

Це результат вдалої роботи нашого земляка, колишнього депутата обласної ради Олега Лущика. Саме він залучив місто Куп’янськ до співробітництва з “Північною екологічною фінансовою корпорацією”, скорочено NEFCO. 

Ця корпорація уклала договір з Куп’янською міською радою про фінансування інвестиційного проекту “Енергозбереження в закладах освіти міста Куп’янська”. Таким чином, на ці цілі іноземні партнери виділили майже пів мільйона євро!  

Як повідомила нам начальник міського відділу освіти Світлана Пасічник, в ківшарівському “Дельфіні” внутрішні роботи вже підходять до кінця. Цього тижня будуть обладнані всі відкоси і завершений косметичний ремонту в помешканнях дитсадка.DSC02374

DSC02360 DSC02356

Вже встановлено зовнішні риштування і днями розпочнеться монтаж утеплювача і оздоблювального сайдингу.  Завідуюча ДНЗ-15 Валентина Березюк, не зважаючи на зламану руку, щодня знаходиться на робочому місці.

DSC02363

Вона розказала, що всі працівники дитсадка ударно працюють по наведенню порядку після будівельних робіт. Виносять сміття, клеють нові шпалери і, вже 9 березня, діточки повернуться в свій садочок.

DSC02361 DSC02357

Валентина Степанівна висловила подяку майстрам з фірми “ГудВін” Ігорю Альохіну, Євгену Соколовському і Олександру Пушкіну, які швидко і вправно виконують свою роботу.   DSC02365

А от у “Чебурашці” роботи лише почалися. З 316 вікон тут вже замінено близько 50. Ось як виглядає частина будівлі зі старими вікнами:

DSC02345

А тут вікна вже нові.DSC02344

Деякі батьки вважають, що місяць – це дуже великий відтинок часу для заміни вікон, але вони просто не уявляють, скільки роботи прийдеться зробити після монтажу. Ось як виглядає одна з кімнат з середини.

DSC02348DSC02347 Підлеглі завідуючої ДНЗ-4 Тамари Чалої теж у повному складі  наводять порядок.

DSC02337 DSC02342

Доречі, старі скло та рами, які демонтовано, можна придбати всім бажаючим куп’янчанам.

DSC02354

Ціна встановлена з розрахунку 36 грн. за 1м² скла, а деревина – по 122 грн. за 1 м³. Детальніше про це можна дізнатися за телефоном 5 18 33 в “Чебурашці” і  6 42 09 в “Дельфіні”.

Be the first to comment on "Чому закрили дитсадки?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*