Як наш депутат ходить на роботу

прогульник2

Прогулювати роботу не можна! Про це знають навіть діти, бо навіть в школі дозволяється пропустити без довідки лікаря всього один день.
Для дорослих в країні існує Кодекс законів про працю, в якому чітко написано:

Всі громадяни мають рівні трудові право незалежно від расової, національної приналежності, мови, майнового та соціального стану, політичних поглядів, мови, релігійних переконань. Цей кодекс регулює трудові відносини працівників незалежно від форми власності установ, підприємств, організацій, виду їх діяльності, галузевої належності, а також осіб, що працюють у фізичних осіб-підприємців.
А далі, у статті Стаття 40 «Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу» написано хто вважається прогульником і коли можна вигнати з роботи безсоромного працівника-прогульника:
Трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом у випадках:
3) систематичного невиконання працівником без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо до працівника раніше застосовувалися заходи дисциплінарного чи громадського стягнення;
4) прогулу (в тому числі відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин;

А тепер мова піде про тих, для кого цей Закон – не Закон. А саме, про Народних депутатів.
Хоча і для них все повинно бути згідно з п. 3 ст. 24 Закону України «Про статус народного депутата»: кожен народний депутат повинен бути присутнім у засіданнях Верховної Ради України, що є його прямим обов’язком. У ч. 1 ст. 26 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» конкретизовано, що кожен депутат повинен засвідчувати свою присутність на засіданні підписом під час письмової реєстрації.

Ось матеріали, які оприлюднено на сайті «Рада»:

“Для того, щоб перевірити ефективність роботи народних депутатів Харківщини у складі Верховної Ради восьмого скликання Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, як народні обранці виконують свій прямий обов’язок: відвідують пленарні засідання.”

Як 14 депутатів мажоритарників від Харківщини ходять на ту свою роботу, куди ми, виборці, їх направили.

Серед них і обранець по нашому виборчому округу, колишній лідер партії “Відродження”, Віктор Остапчук. Зі 152 пленарних засідань він прогуляв більше половини.

Любий громадянин України вже б давно був вигнаний з роботи. А прогульник-нардеп недоторканий і може гуляти досхочу. Чи й нардепи сорому не ймуть?

явка

 

1 Comment on "Як наш депутат ходить на роботу"

  1. Слушне зауваження. Я, при нагоді, попрошу таку інформацію у секретаря ради В.Заніка. Але було ще дуже мало сесій міської ради і тенденції прогулів ще не такі яскраві.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*