Куп’янчани борються за олімпійські ліцензії

рио

18 березня в спортивному комплексі Харківського політехнічного університету пройшов 45 відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби памяті видатного харківського борця Аванеса Саакяна.

Вихованець купянської спортивної школи, член збірної команди України, майстер спорту міжнародного класу Олег Білоцерковський зайняв на цьому турнірі перше місце у вазі до 74 кг. Тепер наш земляк готується до участі в ліцензійному турнірі в Монголії, де будуть розігруватися особисті ліцензії на участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Ще один куп’янчанин,  член збірної команди України з велоспорту BMX, майстер спорту,  Владислав Сапожніков з 1 по 6 квітня буде брати участь у перших двох етапах Кубка Європи з цього виду спорту в Бельгії.  Влад теж може отримати ліцензію на участь в Олімпійськиї іграх в Ріо, якщо потрапить до вісімки найкращих на цих бельгійських змаганнях.

Нагадаємо, що одна наша землячка, Заслужений майстер спорту з легкої атлетики Наталія Погребняк уже отримала ліцензію і буде представляти нашу країну на ХХХІ Олімпійських іграх.

Be the first to comment on "Куп’янчани борються за олімпійські ліцензії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*