Новини футболу

DSC03117

Вже майже місяць продовжуються тренування відродженої футбольної команди “Металург” (Куп’янськ) .

Як повідомив нам Юрій Габрієлов, голова ради клубу, команда, яку тренерує Олександр Мєтьолкін наразі ще формується. В ній зібралися відомі купянські футболісти, які свого часу грали і за “Мрію”, і за “Металург” і за “Локомотив”. Вже закуплено два комплекти ігрової форми червоного та синього кольору з логотипом “Металургу”, бутси та м’ячі.

Всі хлопці мають постійну роботу, але весь свій вільний час присвячують футболу. Як сказав Олександр Мєтьолкін, тут зібралися люди, які дуже переживають за долю куп’янського футболу. Адже соромно місту з такою яскравою футбольною історією не мати своєї футбольної команди.

Тренування проходять чотири рази на тиждень на стадіоні “Спартак”.
Оскільки минулого сезону “Металурга” не існувало, то тепер він починатиме своє відродження не у вищій, а лише у першій лізі чемпіонату Харківської області. В цю лігу входять команди з Лозової, Близнюків, Чугуєва, Вовчанська, Червоного Дінця, Ізюма, Комсомольська, та молодіжний склад харківського “Геліоса”.

Заявку на участь у першості області “Металург” повинен подати 28 квітня. Саме тоді і буде визначено остаточний склад команди.

Перший тур пройде 14 травня.
Крім того, “Металург” буде приймати участь і в обласному турнірі на Кубок Миколи Уграїцького, легендарного харківського воротаря.

DSC03130 DSC03129DSC03137DSC03140  DSC03144

Be the first to comment on "Новини футболу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*