“Антракт”, який продовжується вже 36 років.

DSCN5479

Ви знаєте, що спільного у відомих куп’янських співаків та музикантів Ірини Ауслендер, Наталії Моргун, Тетяни Піскун, Лілії Лихотоп, Олександра Щирого, Олександра Артюхова, Валерія Бєлякова, Олександра Хаустова, Олександра Ващенка, Сергія Розборського, Юрія Опрі, Микити Ліхтіна і ще багатьох інших?

А об’єднує їх те, що всі вони в різний час, протягом 36 років, грали та співали в Народному колективі “Антракт” будинку культури села Новоосиново.

Колись, ще у 1980 році молодий новоосинівський музикант Володимир Серпокрил створив вокально-інструментальний ансамбль “Антракт”.  І одразу став вимагати від своїх колег максимально відповідального ставлення до музики. Грали на багатьох сільських та районних заходах і згодом догралися до того, що 1988 році їх запросили з виступом до Києва. Там, після чудового концерту на ВДНГ, колективу було просвоєно звання “Народний”.

Всього, на той час, на Куп’янщині було два Народних колективи: “Антракт” і “Старый город”

У 2000 році “Антракт” змінив жанр і з вокально-інструментального перетворився на вокально-естрадний колектив.

28 квітня 2016 року “Антракт” в черговий раз провів звітний концерт в новоосинівському ДК, де вже вдев’яте перед своїми земляками-глядачами та суворим жюрі з Харкова, захищав своє почесне звання “Народного колективу”.

Наразі ансамбль “Антракт” складається з 5 співаків. Дуже зайнятий своїми щоденними справами, Курилівський сільський голова Володимир Серпокрил продовжує в колективі лише співати, передавши керівні повноваження в ансамблі своїй донечці Інні Колісник. А ще в цьому складі співають Анжела Титаренко, Юлія Золотоног і Ігор Онищенко.

Ведучою концерта була завідуюча новоосинівським дитсадком Ольга Рудік, а звукооператором Олег Колісник.

Репертуар концерту був різноплановим і дуже насиченим. Глядачі тепло і завзято приймали своїх земляків артистів.

А от жюрі висловить свою остаточну думку в Харкові на колегії департаменту культури, де і буде прийнято рішення про підтвердження звання “Народного колективу”, який на Куп’янщині зараз лишився тільки один.

DSCN5481DSCN5486

DSCN5480

Be the first to comment on "“Антракт”, який продовжується вже 36 років."

Leave a comment

Your email address will not be published.

*