“Металург” впевнено переміг “Олімпік”. Фоторепортаж

DSC05612

Футбольне життя в Куп’янську вирує. Вчора в Ківшарівці пройшов тур чемпіонату України серед дитячих команд, а сьогодні вже на стадіоні “Спартак” відбулася гра 3 туру чемпіонату Харківської області серед дорослих.  Наш “Металург” приймав команду “Олімпік” з Ізюмського району.

Слід зазначити важливість дорослої команди в нашому місті з огляду кількості дітей, які тут займаються футболом. Коли вони виростають, то не всі потрапляють у команди майстрів. І як обійтися в Куп’янську без команди, де випускники шкіл зможуть продовжити грати в футбол?

В нинішній заявці “Металургу” є одразу 13 випускників нашої Куп’янської “Мрії”.  І навіть один “Мріянин” грав сьогодні у складі Ізюмської команди.

Дуже приємно, що сьогодні всі голи забивали теж колишні гравці “Мрії”.

Рахунок на початку першого тайму після хорошої комбінації відкрив Володимир Нетьосов. За кілька хвилин не дуже сильно, але підступно, ударом м’яча між ніг воротаря, гол забив Сергій Комісаров.  А у другому таймі третій гол у ворота гостей головою забив Олександр Пацук.

Гра так і закінчилася з рахунком 3:0.

Це вже третя перемога “Металургу” і команда впевнено лідирує у чемпіонаті. Наступної суботи, 4 червня, “Металург” знову гратиме вдома і знову з ізюмською командою. Тепер це буде команда “Крем’янець”.  Гра на стадіоні “Спартак” розпочнеться о 16-00.

Фоторепортаж починаю з двох світлин, коли воротар ізюмчан вигрібає пропущеного м’яча зі своїх воріт:

Ця називається “1:0 на користь “Металургу”. На дальному плані автор голу В.Нетьосов

DSC05618

А це фото зроблено після слів однієї чарівної глядачки, яка подивилася на бокового арбітра і сказала: “А ще кажуть що у футболістів криві ноги…”

DSC05621

Глядачів було багато, але мало хто звернув увагу, що на грі був присутній футболіст прем’єр ліги гравець Харківського “Металіста”, наш земляк, теж колишній “Мріянин” Владислав Краєв