Як виявилося, “Спектр” вже не зразковий колектив

спектр

Весь Куп’янськ знає про чудовий колектив естрадного та бального танцю “Спектр”, в якому щороку займається до сотні дітей. Цей колектив Світлана Ширяєва створила ще у 1985 році. За 31 рік ансамбль дав путівку в життя багатьом своїм випускникам.

З 2004 року “Спектр” носив почесне звання “Зразковий колектив” і підтверджував його багато разів перед очима суворого жюрі з Харкова.  А головне, цей колектив завжди дійсно був  зразком для всіх творчих колективів Куп’янська.

І ось “Спектр” перестав бути зразковим.

Як виявилося, ще наприкінці 2015 року Колегія Департаменту культури та туризму Харківськох ОДА своїм рішенням №5 від 29 грудня постановила:

За високий рівень виконавської майстерності, велику роботу з пропаганди аматорського мистецтва, участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалях, конкурсах та проведення на належному організаційному рівні творчих звітів та зважаючи на рішення обласної атестаційної комісії:

Присвоїти звання «Народний аматорський колектив» ансамблю бального і естрадного танцю «Спектр» Міського парку культурі і відпочинку м. Куп’янськ (керівник Ширяєва Світлана В’ячеславівна).

І ця видатна новина, на жаль, оминула тоді ЗМІ та  громадськість міста, мабуть, щоб не зраділи завчасно.

Хоч і з піврічним запізненням, але ми щиро вітаємо з високим званням і керівництво, і вихованців цього єдиного в Куп’янську Народного аматорського колективу.

Користуючись нагодою повідомляємо, що щорічний звітний концерт колективу “Спектр” пройде 19 червня 2016 року в Палаці культури ім. В.І.Кошелєва. Про час проведення ми ще повідомимо додатково.

Be the first to comment on "Як виявилося, “Спектр” вже не зразковий колектив"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*