Наша землячка серед переможців Діамантової ліги

ліга2

Чудова новина для куп’янських спортивних вболівальників надійшла з Риму.  Там цими днями проходить етап самої престижної всесвітньої легкоатлетичної серії “Діамантова ліга” за участі нашої землячки Заслуженого майстра спорту Наталії Погребняк.

В фіналі естафети 4х100 метрів перемогла збірна України, в склад якої  входили Наталія Строгова, Єлизавета Бризгіна, Олеся Повх і Наталія Погребняк.

Наша землячка бігла на останньому етапі. Наташа отримала естафетну паличку першою і на фінішній прямій не поступилася лідерством нікому з суперниць.

Українські дівчата не лише перемогли, а ще й обновили рекорд подібних змагань – 43,64 секунди.

До цього рекорд, встановлений ще 27 липня 1988 року, належав збірній Італії.

Другими в нинішньому фіналі стала команда Польщі, які поступилися нашим дівчатам лише 18-сотими секунди, а італійки стали  бронзовими призерами з результатом 44,05 сек.

Це фотофініш рекордного фіналу збірної України. Попереду Наталія Погребняк.

ліга

Цей результат є відмінною заявкою на вдалий виступ українських спортсменок на Чемпіонаті Європи, який пройде з 7 по 10 липня в Амстердамі, та й на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в серпні.

4x100m Relay Women