Золоті медалі чемпіонів Харківщини у наших!

Копия чемпіони ХОбл

Так склалося, що головними ньюсмейкерами останнього часу в Куп’янську стали наші футболісти. І що особливо приємно – вони несуть добрі новини.

От і сьогодні, 8 червня, знову порадувала найстарша команда футбольного клубу”Мрія” U-17, яку тренують Ігор Сіроштан і Юрій Гречанніков.

Як ми вже анонсували, на головному полі стадіону “Металург” відбулися ігри фінальної стадії чемпіонату Харківської області серед команд Дитячо-юнацьких спортивних шкіл. До так званої “пульки”, крім нашої “Мрії”, пробилися команди 1999 року народження ДЮСШ з Ізюму, Лозової і Краснограду.

У півфіналі жереб звів нашу команду з однолітками з Ізюму. Наші впевнено перемогли з рахунком 3:0. Рахунок в матчі відкрив Олег Савченко, потім голами відзначились Євген Азаров і Юрій Мизюк.

А в фіналі наші хлопці грали з переможцем іншої пари, футболістами з Лозової. Першим у цій грі відзначився Ярослав Шкляр, а потім, кращий бомбардир цієї команди Євген Азаров головою забив “золотий” гол фіналу.

“Мрія” виграла з рахунком 2:0 і знову стала чемпіоном Харківської області!

Поздоровляємо наших чемпіонів!

Третє місце посіли футболісти Краснограду, а ізюмчани стали четвертими.

Одразу після фіналу головний тренер клубу Ігор Сіроштан і тренер Юрій Гречанніков сказали нам, що ці обидві гри для “Мрії” виявилися напрочуд напруженими і важкими. Адже хлопцям прийшлося грати через два дні після першої стикової гри чемпіонату України в Полтаві. Та гра і дорога дуже виснажили футболістів. І тепер головне завдання команди – добре відновитися перед грою-відповіддю з тими самими полтавчанами вже на своєму полі. І хоча першу гру в гостях “Мрія” виграла 4:0, вдома на наших настарших “мріян” чекає важкий матч, адже полтавська “Молодь” славиться дуже потужним командним духом і просто так здаватися не стане.

20160608_113021

20160608_114959

20160608_114857

20160608_114857(0)

20160608_114837

чемпіони ХО2

чемпіони ХО4

Копия Чемпіони ХО

Фотографії від Олени Ляшенко і Євгена Гелунова

Be the first to comment on "Золоті медалі чемпіонів Харківщини у наших!"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*