Укрзалізниця провела цікавий конкурс дитячого малюнка

DSC08085

До Дня захисту дітей «Укрзалізниця» провела всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему “Талісман”. Організатори конкурсу мали на меті отримати від дітей їх бачення символу залізниці, її героя. В ньому приймали участь діти працівників залізничного транспорту, а також вихованці дитячих залізниць з усієї Україні.

7 червня 2016 року, в Домі науки і техніки залізничників Куп’янського вузла відбулося урочисте відзначення учасників та переможців конкурсу.

Привітав дітей та вручив подарунки юним художникам начальник Куп’янської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці, депутат Купянської міської ради від партіїї «Солідарність» Анатолій Єгоров

Як розказав Анатолій Володимирович, цей конкурс об’єднав навколо ідеї майбутнього залізниці, цікавого бачення її героя і символу понад 450 талановитих дітей з усієї України. А безпосередньо від куп’янських дітей до столичної комісії було направлено 38 робіт. Усі учасники конкурсу отримали відповідні сертифікати і подарунки.

Дитячі малюнки були яскравими і неповторними. Графіка і живопис, олівцями або фарбами, фантазійні та реалістичні сюжети – усі роботи юних художників об’єднує захоплення залізницею, яке виховується в їх сім’ях змалечку. А ще всі вони мріють про сучасну європейську швидкісну та комфортабельну залізницю.

Журі «Укрзалізниці» визначило переможців у трьох номінаціях і окремо відзначило за оригінальний погляд у майбутнє і як зразок сучасного мистецтва чудову графічну роботу «Залізничний бик» нашої землячки  Анастасії Воронцової.

Як повідомила нам Анастасія, вона цього року закінчила гімназію №1 і наразі готується вступати до Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди на факультет іноземної філології, де вона буде вивчати японську мову.

У неї обидві бабусі і тато працювали на залізниці, а мама і зараз трудиться там. Настя вже одного разу приймала участь у відомчому залізничному конкурсі дитячих малюнків і теж була серед переможців. Вона 8 років навчалася в художній студії «Прапор» у Любові Безменової.

У нинішньому конкурсі Настя згадала, що одним із символів українського козацтва були здоровенні бики – зубри. От вона і вирішила, що  «Укразалізниця» теж має таку потужну силу і міць, і не зважаючи на всі труднощі, працює та невпинно рухається вперед.

Робота Анастасії така незвична на фоні інших, що в Куп’янську навіть вагалися, чи зрозуміють цей малюнок в Києві. Але саме такі неординарні роботи і привертають до себе увагу глядачів і дівчина з сучасним баченням стала однією з переможців конкурсу.

залізничний бик 2

Наразі  «Залізничний бик» куп’янчанки Анастасії Воронцової разом з іншими роботами лауреатів виставлено на огляд у переході між Південним та Центральним вокзалами ст. Київ-Пасажирський .

9398

Be the first to comment on "Укрзалізниця провела цікавий конкурс дитячого малюнка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*