Як Ізюм святкував свій День народження

Копия DSC06501

В суботу 11 червня делегація куп’янської громадської ініціативи “Наш рідний край” на особисте запрошення міського голови Валерія Марченка відвідала місто Ізюм. У цей день наші сусіди святкували 335 ювілей з дня народження свого міста.

Слід зазначити, що навіть на перший погляд, Ізюм за останні кілька місяців почав змінюватися на краще. Він став більш охайним, дорожне покриття вулиць відремонтовано, будівля старого універмагу просто перетворилася на супер-сучасний розважальний центр.

До керівництва містом прийшла молода команда, яка так і називається “НОВА КОМАНДА”. Це суспільно-політичне об’єднання громадян Ізюма, яким небайдужа доля рідного міста. Головний девіз НОВОЇ КОМАНДИ: “Ізюм – місто, у якого є майбутнє!”.

А своє майбутнє ізюмчани пов’язують з європейськими цінностями, про що свідчить прапор Євросоюзу, який майорить над будівлею мерії разом з Державним прапором України і прапором міста Ізюм.

Зараз НОВА КОМАНДА активно залучає до своєї діяльності громаду і знаходить підтримку в першу чергу у молоді. Склад апарату міської ради радикально змінився і суттєво помолодшав. Одним з головних напрямків на майбутнє в Ізюмі вважають підняття привабливості іміджу міста. І не тільки для потенційних інвесторів, а і для самих громадян Ізюма.

Втім, ми прибули на свято. Тому головні враження саме від Дня міста Ізюм.

Там все почалося зранку іграми, конкурсами, розвагами та акціями для дітей і дорослих під символічним гаслом “Я з полуничного міста!”.

Ізюм давно славиться найсмачнішою і найкрупнішою полуницею. Не даремно місцеві жителі називають місто «полуничною столицею України» і навіть заснували на честь ягоди традиційний «Ярмарок Полуниці».

Крім полуничного свята було ще свято навколо футболу, коли на місцевому стадіоні у рамках чемпіонату області зустрілися дві місцеві команди “Крем’янець” м. Ізюм і “Олімпік” Ізюмський р-н.

Працівники культури Ізюма саме у цей день приймали поважне журі з Харкова, перед яким звітували концертом в рамках фестивалю “Слобожанські передзвони”.

А ввечері, свято розгулялося на центральній площі міста. Нашу делегацію просто вразив танцювальний марафон, який проходив у режимі нон-стоп. В ньму приймали участь всі місцеві танцювальні колективи і продовжувався цей марафон більше години!

Після запальних танців була офіційна частина свята, на якій міський голова поздоровив ізюмчан зі святом, а потім вручив подарунки двом весільним парам, які побралися саме цього дня, поважним ізюмчанам, які в цей день відзначали своє “Золоте весілля” і щасливому татусю, в родині якого цього дня народилася донечка. Разом з міським головою подарунки їм вручив і архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей.

Потім свої нагороди отримали лауреати “Полуничного ярмарку” за найбільшу полуницю і за найбільшу кількість сортів полуниці, аж 21 сорт, на власному городі.

Відзначив Валерій Марченко і лауреатів конкурсу краси серед юних ізюмчанок.

А ще було дуже приємно, що просто під час свята міський голова викликав на сцену і особисто висловив подяку організатору всіх цих заходів, начальнику управління культури Олені Ясновій. Адже творчим людям добре слово особливо потрібне для натхнення.

Зі святом наших сусідів привітали і куп’янчани:  від імені міського голови – секретар міськради Володимир Занік, а від нашої делегації начальник відділу освіти Світлана Пасічник.

Потім концерт продовжився. Дуже цікавим було те, що місцеві співаки виконали кілька запальних пісень саме про Ізюм. І вся програма була українською.

Завершив концертну програму свята Івано-Франківський поп-рок гурт “Лама” з солісткою Наталією Дзеньків .

Після концерту до півночі продовжувалася молодіжна дискотека.

Ми висловлюємо велику подяку міському голові Ізюма Валерію Марченку та його заступникам Володимиру Мацокіну і Костянтину Петрову за чудове свято і теплий прийом

А тепер фотозвіт

Танцювальний марафон з грузинськими, молдавськими, слобожанськими, гуцульськими народними мелодіями, а ще був рок-н-ролл, танго, вальси і багато чого іншого

DSC06470

DSC06477

DSC06501

DSC06511

DSC06483

Прапор Євросоюзу над Ізюмською мерією

DSC06486

Як розказують місцеві мешканці, після знесення ізюмського Леніна це місце під час Пасхального богослужіння від скверни окропив особисто архієпископ Єлисей. Тепер тут можуть постояти всі бажаючі.

DSC06488

І така споруда тут є

DSC06489

Куди не глянь – всюди “Дружище”!

DSC06461

Шевченківська алея

DSC06494

А це той самий колишній совковий універмаг, де зараз є ресторан, караоке, боулінг, фітнесцентр. А на другому поверсі будується траса для катання на роликових ковзанах. Не дарма це місце дуже популярне серед молоді

DSC06545

Радий був зустріти свою колишню колегу, начальника управління культури Ізюма Олену Яснову…

DSC06506

… і наших землячок

DSC06478

Завжди відчуваю повагу до ось таких “заклинателів” всіх електричних, звукових та освітлювальних пультів, дротів та кабелів

DSC06479

Куп’янчани на ізюмській сцені

DSC06482

DSC06521

DSC06526

DSC06528

Поздоровлення і квіти від куп’янчан ізюмським молодятам…

DSC06531

золотим ювілярам…

DSC06530

і щасливому татусю новонародженої ізюмчанки

DSC06534

Це він вирощує 21 сорт полуниці на своєму городі!

DSC06537

Мер вшановує місцевих красунь

DSC06540

DSC06542

Очільник міста дякує працівникам культури за чудове свято

DSC06543

Ізюмське селфі на згадку про свято

DSC06548

Це програма вечірнього концерту, сфотографована за лаштунками сцени

DSC06507

Виступ Івано-Франківського співаків

DSC06551

На фоні нічного ізюмського неба перед дорогою додому

DSC06552

Leave a comment

Your email address will not be published.

*