Як дві доби крадуть гроші у куп’янчан

DSC07107

Дві доби широким потоком гроші куп’янчан ллються без упину по вулицям Титова і Кавказ просто в Оскіл.

DSC07108

І вдень, і вночі дзюрчить струмок з порваного водопроводу, а  реакції від відомства пана Анатолія  Шишова – нічичирк.  Мабуть вже готується до святкових вихідних начальник водоканалу.

А порвало трубу під землею якраз на розі вулиць Тітова і Іванова на кутку Скверу Пам’яті.  Ось як вирують кілька джерел, з яких утворюється річка.

DSC07110

Після страшного зараження води в Ізмаїлі, коли через драні труби до водопроводу потрапили нечистоти і люди масово заразилися різними страшними хворобами, кабмін доручив перевірити всі водоводи по всій Україні. А нашому водоканальному  начальству, вочевидь, начхати на вимоги санітарії і наказ Прем’єр-міністра.

Шишов разом з Демченком минулого літа ловко ошукали мешканців Купянська, поклавши на наші плечі всі величезні збитки від числених перманентних поривів. Тарифи підняли, гроші отримують і качають золоту голубівську воду у всі дірки без всяких перешкод.

Дуже жваво обіцяв куп’янчанам дует Войтюк – Остапчук перед виборами: розберемось і з тарифами, і з родичем Демченка! Перерахуємо тарифи і наведемо порядок в водоканалі!

Та віз і нині там. Шишов знайшов, як впевнити нинішню міську владу, що він і для них хороший і продовжує спокійно сидіти у креслі головного водяного начальника.

Якщо перефразувати старе прислів’я:  ворон ворону, а пенсіонер – пенсіонеру ока не виклюють.  Сидять собі сидьма неособливо напружуючись, і пенсія чимала, і зарплата з усіма надбавками тече у карман, як той струмок дорогої води.

Тече вода. Дві доби перед довгими вихідними нічого не робилося. Тепер всі відпочивають від трудів праведних і ніхто нічого робити не буде, хіба що просто всій вулиці Титова перекриють водопостачання до кращих часів, коли закінчаться вихідні.

DSC07114

Як вам там відпочивається, панове Войтюк, Стокоз, Шишов…?

Може варто бити на сполох і рятувати народні гроші та забезпечити мешканців постраждалих вулиць нормальною водою?

1 Comment on "Як дві доби крадуть гроші у куп’янчан"

  1. Макогон Иван | 25/06/2016 at 3:55 am | Відповіcти

    А я згадую іншу пригоду… коли вода текла не два дні а цілий рік…в підземному тепловому каналі від будинку №60 до колишньої котельні а далі … до пятиповерхівок,що розташовані нижче по вул. Леніна.Це бало декілька років тому…А наслідки від зруйнованого Волоканалом тротуару коло входу до Дитячої студії ліквідовані зовсім недавно…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*